16.06.2010 PŘEČTENO : 3266
Všichni

Áčko udělalo další krok k záchraně

Naše borce tento týden čeká velmi náročný program jelikož během 8 dnů musí odehrát 4 domácí utkání. Dnes v 17:30 byl dohráván odložený zápas s Višňovém. První půle se hrála za deštivého počasí nicméně hra byla poměrně svižná. Újezd poslal do důležitého vedení zabiják Radek Řeřicha. V druhé půli zvýšil skóre svým devátým gólem v sezóně újezdský talent Michal Horáček. Dobrá hra našeho celku byla odměněna vítězstvím 2:0. K jistotě záchrany je tedy potřeba vydolovat z posledních dvou utkání alespoň dva body. V pátek se hraje s Vojkovicemi a v neděli s týmem Práče, věřme tedy, že to naši hráči s podporou domácího fanklubu dokážou.