19.09.2010 PŘEČTENO : 3425
Všichni

Víknedový přehled plný gólů

Víkend odstartoval dorost, který doma hostil tým Šlapanic. Pro diváky se hrál velmi zajímavý zápas, v první půli padlo 4 nebo 5 branek a poločas skončil 2:2. Po přestávce však nejprve zabrali naši hráči, kteří šli do dvou brankového vedení. Potom však nastal obrovský zkrat ve výkonu a během necelých 10 minut jsme třikrát inkasovali s čímž už jsme neměli sílu nic udělat. Zápas tedy skončil nešťastnou prohrou 4:5.

Odpoledne hrálo béčko proti Blučině. Naši hosty po celý zápas přehrávali, v první a druhé půli vstřelili po dvou brankách a zaslouženě vyhráli 4:0. Petr Maštalíř ši tak k dnešním narozeninám nadělil vychytanou nulu, mi mu jich přejeme co nejvíc.

V neděli si tradičně pohrála přípravka se soupeřem a tentokrát Ochozu nasázela 16 branek. Žáci prohráli podle nepotvrzených informací 5:7.

A-tým třikrát skóroval, přesto neurval ani bod

Do Újezda zavítal tým Práče aby zde odehrál zápas plný gólu stějně jako tomu bylo u všech zápasů tohoto víkendu. Většinu zápasu se naši snažili dotahovat vedení soupeře, který vždy na naši branku odpověděl také gólově. Naši v závěru sahali po bodu, ale nedařilo se proměnit šance, tak hosté uhájili těsné vítězství 3:4, pod které se podepsalo nezvykle hodně individuálních chyb.

Ještě statistické údaje k víkendu, v zápasech přípravky, žáků, dorostu, B i A-týmu dohromady padlo celkem závratných 48 branek, což se pokud mě paměť neklame nestalo už několik let. Poznámka k tipovací soutěži, ta se nám začla ve špici velice vyrovnávat, první desítka tipujících se vejde do rozdílu 6 bodů, vede stále milde.