OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
31.10.2010 PŘEČTENO : 2019
Všichni  

Úspěšný víkend nepotvrdil A-tým ve Višňovém


A-týmu se bohužel nepodařilo završit týden snů, který odstartovaly naše zbylé celky. Zápas s Višňovém byl velice důležitý z hlediška boje ve spod tabulky. Tento duel jsme fšak prohráli 1:2 a domu jsme přijeli s prázdnou. Střelecky se prosadil Chalupa Jiří. Jednoznáčné utkání hrálo úvodem víkendu na b-mužstvo proti týmu Blažovic. Hosté obdrželi celkem dvě červené karty a to velmi zaslouženě a poměrně brzy v tukání. Naši měli poté velice lehkoou úlohu a s chutí si zastříleli proti oslabenému soupeři. Poslední domácí podzimní představení tedy skvěle završili výhrou 8:0.

Neméně dobře se podařil zápas našim dorostencům. I díky návratu některých populárních hráčů v naší dorostenecké sestavě jsme v Podolí vyhráli rozdílem dvou tříd 0:10.Zapletal a Kašparovský završili hattrick, Bukáček se trefil dvakrát a po gólu ještě Fraj a Kroupa.

Žáci vyhráli vysoko 9:2 ve V.Šumicích, střeleckou formu měl tradičně Čáp F., ten se trefil 4xkrát. Dalším hattrikářem víkendu byl také Líska David.

Ani přípravka nezůstala pozadu doma přejela tým Moutnic jasně 9:0, Urbánek Zdenda se trefil 4xkrát.

Gólově to bylo velice povedené kolo, skóre 37:4 je opravdu excelentní. Škoda jen prohry áčka. Vypuklo hlasování o nejlepšího hráče podzimu z B-mačaftu. Hlasovat můžete až do 24.12.2010

×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : Hodnocení : 5.1 (1230)