SK Újezd u Brna     oddíl kopané
06.04.2014 PŘEČTENO : 4084
Všichni

Áčko na jaře 100%ní

I ve druhém zápase podzimu vybojovala jednička 3 body a opět jsme dokázali vstřelit 3 góly. Do Řeznovic (béčko Ivančic zde hraje) jsme zavítali po jasné výhře nad Opatovicemi. Poločas jsme vyhráli 2:0, když se prosadili Mlateček netradičně levou, ale výstavní ranou a Semmler klasicky hlavou po standartce. Hned po nástupu do druhé půle jsme dali na 3:0, když se prosadil navrátilec Horáček. Poté jsme si zkomplikovali zápas, když jsme trestuhodně nechali domácí vstřelit gól, a poté zbytečně Kalvoda Petr během 10 minut dostal 2 naprosto zbytečný žlutý a již druhý zápas jsme dohrávali o 10 lidech! Domácí ale již nic nevymysleli a tak vezem výhru 3:1. Dorost hrál v Oslavanech jen 1:1 a béčko prohrálo gólem z ofsajdu v Blučině 2:1.