OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
05.09.2010 PŘEČTENO : 1823
Všichni  

Bravo Toňa, neporazitelnost úspěšně potvrzena


Domácí celky potvrdily neporazitelnost z minulého víkendu, v tomto kole opět nezaváhal ani jeden z našich týmů a všechny si připsaly tři body a padlo opravdu spoustu gólů. Víkendové zápasy otevřel v sobotu dorost, který sehrál derby s Měnínem na podmáčeném hřišti, domácí celek ovládl vývoj utkání a zvítězil 8:3 po gólech Jury Kašparovskýho, který se zapsal dvěmi trefami spolu s Filipem Čápem, který se také trefil dvakrát skórovali po jednom gólu Zapletal Miloš, Kozák Martin z penalty, Fraj Viktor a po rohovém kopu se trefil hlavičkou Kalvoda Petr.

Po tomto gólovém derby sehrála Benfika(Muži B) utkání proti týmu z Mokré Horákov. Domácí představení plné šancí na naší straně skončilo 9:1, o nevídanou věc se postaral suveréně můž zápasu a celého víkendu s největším počtem gólu matador Antonín Kozdas a to s počtem 7 vstřelených gólů v jednom utkání. Povedlo se mu tak vstřelit v jednom zápase stejný počet branek jako v celé minulé sezóne. Avé Toňa.

Nedělní hrací den otevřela přípravka s Mokrou Horákov, tento zápas přípravka vyhrála 13:0 a tak vyprovodila Horákov domů. Kanonádě velela trojíce Fila, Urbánek, Líska.

Žáci si v prvním utkání seźony zahráli také s týmem z Horákova a vyhrály 6:2, v zápase zářil také střelec dvou branek z dorostu Filip Čáp, který se zapsal hattrickem, v tomto utkání se ještě se dvěmi brankami zapsal Adam Fila.

Jako posledni útkání úspěšného víkendu završili vítězstvím Muži A proti Měnínu s konečným výsledkem 1:0, kdy se spasitelem po několika neproměněnch šancích stal po centru Edy, Semmler Jan. Áčko podruhé vřadě neinkasovalo coš je další pozitivum.

Další víkend nám nabídne derby, kdy Muži A sehrají zápas v nedalekých Šaraticích, toto derby vypukne v sobotu 11.9 v 16:00 na hřišti Šardy.×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : necajiZměnil : Hodnocení : 5.1 (1129)