SK Újezd u Brna     oddíl kopané
11.02.2012 PŘEČTENO : 4098
Žáci st.

Žáci obsadili 1. místo v Halové Lize v Žabčicích

V posledním 3. hracím dnu ŽHL čekala na naše hráce porce 2 utkání. To nejdůležitější nás čekalo hned na samý úvod. V 8.00 začalo utkání Újezd - Rajhrad. Rajhradští procházeli doposud turnajem neporaženě. Újezd až na ztrátu se Střelicemi také. Utkání se hrálo velmi opatrně. Jak plynul čas, přicházely také šance, vypracovali jsme si jich dost tak na 3 zápasy, góly nakonec také přísly, nejvýše jsme se dostali do vední 4:2, které už soupeř stačil pouze korigovat, velkou zásluhu na výhře měl A. Fila. Konečný výsledek zápasu byl Újezd 4:3 Rajhrad. Po tomto utkání se začalo kalkulovat, my díky velkému počtu vstřelených branek jsme potřebovali, porazit Těšany a doufat, aby Rajhrad alespoň jednou ze 2 zbývajících zápasu ztratil.. Úkol 1. jsme splnili, i když kluci neposlechli pokyny trenéra Maštalíře a inkasovali hned v 1. minutě. Naštěstí jsme rychle otočili a poté přidávali góly, konečný výsledek byl 7:2. Na taha byl Rajhrad, který další zápas porazil Moutnice 4:0 a v posledním svém vystoupení hrál proti houževnatým Střelicím. Čekala se kanonáda, zvlášť, když Střelice měly jen 5 hráčů do pole. Rajhrad během celého zápasu prováděla smůla, několik tyček, 2 břevno a skvělý brankář Střelic držel pro nás dobrou remízu. Střelice se dokonce dostali do vedení, nicméně nakonec se radoval Rajhrad, který v poslední 5 minutovce utkání otočil. Nicméně výsledek 2:1 pro Rajhrad nám stačil a o skóre jsme tedy vyhráli ŽHL. Nejlepší střelcem turnaje byl vyhlášen Fila Adam, nejlepší brankář byl z Rajhradu a nejužitečnější pocházel z mužstva Střelic. FOTOGALERIE