17.08.2009 PŘEČTENO : 3052
Všichni

V derby branka nepadla

Na ostře sledované derby našich proti Otnicím dorazilo poměrně velké množství fanoušků hostí, zápas měl tedy výbornou diváckou kulisu. Zápas byl od začátku až do konce velkou bitvou o body. Domácí hrající víc jak polovinu zápasu v deseti měli dvě velké šance na vstřelení branky, ale pochodili stejně jako hosté a žadnou neproměnili. Když v závěru Újezd nevyužil ani výhodu pokutového kopu, skončil zápas bezbrankovou remízou.

Dorost v sobotu doma přivítal tým Medlánek, první poločas zlávdli naši výborně a vedli 3:0. Druhá půle však byla úplným opakem té první, hosté vstřelili dvě branky, jejich regulernost nebudeme rozvádět, nutno řící že domácí si laksním výkonem o ně velmi koledovali. Nakonec však zápas skončil 3:2 a tři body jsou doma.

Dále odpoledne hrála benfika, hosté i rozhočí nakonec přijeli i když Těšany hrály v deseti. Benfika si zápas pohlídala hra na jednu branku měla nakonec vysledek 6:1.