24.04.2011 PŘEČTENO : 3736
Všichni

Měnín se doma s Újezdem nemazlil

Utkání 18. kola 1.B třídy v Měníně na tamním útulném plácku jsme začali poměrně dobře, v prvních 15. minutách jsme byli aktivnější, dokonce jsme měli možnost pokutového kopu, ten jsme však neproměnili. Domáci pak vyrovnali hru a hlavně začli proměňovat své šance v čemž byl rozdíl mezi oběma celky. Do poločasu jsme prohrávali 0:2. Po půlce se hrála opět otevřená hra na obou stranách, domácí zvýšili naši bohužel stále nemohli vstřelit branku. Ve finále jsme dostali i čtvrtou i přestože soupeř hrál už jen v deseti. Měnín tak vyplatil náš celek 4 góly a posadil nás opět na zem. V sobotu hrál v Měníně také dorost který podlehl stejným výsledkem. K utkání A-týmu existuje jak fotogalerie, tak video obě jsou dostupné v reportážích z utkání.

O poznání jinak se dařilo našemu B-týmu v Mokré, kde naši zvítězili 3:1. Stějně dobře v Mokré dopadli i žáci ti pro změnu vyhráli 4:2. Na stejném působišti se popasovali ještě naši přípravkáři, kteří zvítězili 13:1 hlavními kormidelníky byli David Líska s 5 goly a Marek Novotný, který se trefil 3x.