06.09.2020 PŘEČTENO : 2011
B-tým

Béčko ubojovalo výhru nad Žabčicemi

Po áčku nastoupilo k zápasu béčko a po bojovném výkonu jsme slavili těsné vítězství. Před zápasem jsme měli problém s postem brankáře.
Nominovali jsme Poldu a na něm si někteří hráči Žabčic doslova  vylámali zuby. Jako první jsme inkasovali po standardce, nicméně dokázali jsme se zvednout a skóre otočit. Hosté do 35. minuty zcela vyklidili pole a nechali nás hrát. Ke konci poločasu se zvedli a zahrozili několika situacemi a sólem, které lapil Polda. Do druhé půle na nás Žabčice vlétly, ale svoje šance nevyužili a my jsme po chybě jejich gólmana zvýšili na 3:1. Hosté zbraně nesložili a po našem špatném odkopu od brány hostující kapitán blafákem překonal Poldu, pro nějž to byl poslední okamžik v zápase a pro křeče byl vystřídán a s vypětím sil se dobelhal ke stánku pro pivo. Hosté do nás stále bušili, ale museli čelit naši standardce. Po závaru před jejich bránou vystřihl nůžky Dušan Tošič a poslal nás opět do 2 gólového vedení. Hosté opět nesložily zbraně a hostující Zajíč vymetl šibenici v brance Honzi Dobrovolného. Hosté měli dostatek šancí na vítězství, ale to zakončování, to byla bída. 4x postupoval hostující záložník na Poldu a 4x mu to naprosto stejně narval do noh, to stejné se dá říci o útočníkovi, který místo zakončení do prázdné brány trefil do ruk rychle se vracejícího Dobrovolného. Vítězství jsme i přes šance hostů uhájili a připisujeme 2 výhru v sezóně.