02.05.2010 PŘEČTENO : 3337
Všichni

Víkendový přehled 19/0910

Dorostenci doma hostili přímého konkurenta v boji o udržení, tým Kunštátu. Po bezbrankovém prvním poločase, tu druhou začli lépe naši a vedli 2:0. Hosté však snížili a v samotném závěru dokázali vyrovnat ze zbytečného pokutového kopu, který jsme jim naši hloupostí nabídli. Výsledek 2:2 je tedy vzhledem k vývoji utkání ztrátou. Za dorost se prosadil Kašparovský Jiří a Fiala Petr. V sobotu odpoledne se utkala Benfika s Kobylnicemi. Na podzim se tyto dva týmy střetli v souboji o první místo v tabulce, tentokrát jsou naši už níže pod vrcholem. Aspiranta na postup jsme však nepřehráli a podlehli jsme 0:2.

Nedělní den odstarovala přípravka, která tradičně vyhrála a tentokrát nad týmem Tvarožné 7:1. Líska zaznamenal 4 trefy a celkově už jich má na kontě 29. Po obědě hráli žáci s týmem Kobylnic, hosté hráli celý zápas v desíti nebo možná dokonce v devíti, takže i díky tomu měli žáci jednoduchou úlohu a vyhráli 8:0. Dvakrát se trefil Fraj Viktor a celkově má 24 branek. Po zápase žáků přišel na řadu zápas A-týmu, naši se utkali s týmem Tuřan. Zelení si v první půli vytvořili a zárověň ale i spálili nespočet šancí, čímž se lišili oproti hostům, kteří byli produktivní a proto vysledek zápasu 0:3 v náš neprospěch je zklamáním.