OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
17.07.2011 PŘEČTENO : 2228
Všichni  

Pozdrav ze soustředění žáků v Kobylí


Naši paparazzi pronikli do tábora žáků v Kobylí a udělali reportáž z jejich přípravy v četné několika fotek. Kluci jsou pod dozorem dvou matadorů újezdké kopané a to předsedy Radka Řeřichy a golmana Maštalíře Petra. Po našem příjezdu právě skončila tréninková část a následovalo osobní volno, které naši vedoucí využili tím způsobem, že se nevědomky zařadili na divokou kartu do právě probíhajícího beachového turnaje, kde měli vyplnit prázné místo. Po neuvěřitelném scénáří všech zápasů se našim outsiderům podařilo turnaj vyhrát a tím pokazit náladu všem místním i zahraničním profíkům.

Kobylský areál splňuje nejpřísnější měřítka a poskytuje chlapsům všechny vymoženosti. V arálu jsou dvě fotbalová křiště, bazén volejbalové hřiště, ping-pong a mnoho dalšího. Dle místních zde krom újezdkých fotbalistů jezdili na soustředění také fotbalisti Zbrojovky a Slovácka. Nyní už k průběhu dne.

7:30 - Budíček dospělí (příprava tréninku)
8:00 - Budíček kluci - následuje vydatná snídaně v podobě švédkých stolů. Uklid pokojů, vyhlášení nejuklízenějšího pokoje, vítězem je dvojíce Maštalíř, Řeřicha.
9:30 - 11:30 - Rozcvička , Kruhový kondiční trénink. Brankař speciální trénink pod vedením Mašteca. Zakončeno aqua aerobikem v bazénu.
12:30 - Oběd následován poledním klidem.
14:30 - Trénink (střelba), bazén, pingpong,
17:00 - osobní volno
18:30 - večeře
21:00 - Pohádka na dobrou noc (O fotbalistovi, který se prokopal z Újezda až do repre) Poté následuje večerka

×

+43

Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : AD_PetlyHodnocení : 5.2 (1478)