OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
25.09.2011 PŘEČTENO : 2074
Všichni  

A-tým završil povedený týden, Umič s Kubíčkem měli šťastný den


Všem našim týmům se podařilo zvítězit, jednička tak měla rozhodující úlohu a to potvrdit vítězstvím tento parádní víkend. V zápase jsme se museli obejít bez Horáčka Michala, který se nechal vykartovat v minulém zápase a také bez Jana Mlatečka, který si nechal zafašovat koleno. Do týmu se oproti tomu vrátil Kubíček Martin a Chalupa Jiří. Hosté se v začátku utkání ujali taktovky a vytvořili si dvě opravdu slibné šance. Ty se jim naštěstí nepodařilo proměnit. Naši borci se poté zodpovědně ujali role domácího celku a hosty začali z počátku jen velmi lehce přehrávat. Do vedení jsme se dostali po ruce jednoho z hostujících obránců, když se z penalty trefil původce této situace Kubíček Martin.

V druhé půlce se očekával boj hostujícího celku o vyrovnání. Nic takového se ovšem nestalo, naši začali jednoznačně přehrávat soupeře a dařilo se nám dostávat do velkých šancí. Opět se prosadil Kubíček po centru z pravé strany a naši se dostali do herní pohody. Poté jsme měli na hřišti jednoznačnou převahu. Do hry se dostali Kamenický, Popelák J. a Uma a právě poslední jmenovaný hrál velkou roli ve zbytku utkání. Hýřil aktivitou a po centru z levé strany parádně hlavou zvýšil skóre. V závěru utkání se tento náš útočník prosadil ještě jednou a pečetil tak skóre na parádní výsledek 4:0. Jedinou kaňkou utkání je zranění Michala Poláška, který se zranil v jednom v soubojů ve středu hřiště. Odneslo to koleno a bližší diagnóza je zatím neznámá.

Po zápase jsme se pustili do delší debaty týkající se statistik všech našich celků, ze které jsme nemohli vynechat i pana Šenkýře, který nám věnoval svůj drahocený čas, za což mu děkujeme a zároveň se mu omlouváme. Nicméně jsme došli na několik zajímavých faktů. V odehraném zápase jsme dali více gólu než v celé dosavadní sezóně. Za druhé, v tomto víkendu se našim celku vyloženě dařilo, všechny vyhrály a skóre 30:5 je opravdu hodné oslav, kterých se také v nedělním večeru a pondělním ránu očividně dostálo. Bravo

×

+60

Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : AD_PetlyHodnocení : 5.1 (1222)