27.04.2013 PŘEČTENO : 4318
Všichni

Újezdští mladíci v derby prohráli, herně ale nezklamali

Na Benfiku proti Žatčanům se přišlo podívat poměrně dost fanoušků jak našich tak hostů. Utkání bylo zajímavé už od začátku, hosté se dostali do vedení hned po několika minutách z přímého kopu. Hrál se otevřený fotbal s mnoha šancemi. Naši srovnali po dlouhém centru Kozla z vlasní půle až na vápno, kde se do hlavy položil Kašparovský. Na 2:2 dorovnával parádní ranou ze 30 metrů do šibenice Čáp Filip. V druhé půli se bohužel Žatčany prosadili ještě dvakrát a vyrovnané utkání tak strhly na svou stranu. Naši sice proháli ale herně určitě nezklamali. Utkání klidně mohlo skončit i jinak. Zejména mladí hráči z dorostu se ukázali v dobrém světle a potlesk po utkání patřil za předvedený výkon i jim. http://www.youtube.com/watch?v=c4QB0_11nRE