SK Újezd u Brna     oddíl kopané
04.05.2014 PŘEČTENO : 4464
Všichni

Áčko i dorost vezou bod

Béčko dopoledne prohrálo 4:0 s béčkem ochoza, utkání poznamenl pozdní příjezd rozhodčího a utkání z části odpískal domácí borec. Rozhodčí se ulevil dojet asi v 15. minutě a přebral si utkání za stavu 2:0 pro domácí. Poté sme nedali penaltu(Kamenický) a v záhy sme inkasovali třetí gól. Druhou půli sme byli lepší, domácí efektivnější, přidali 4. gól. Asi bysme nedali gól i kdyby se hrálo dalších 10 hodin. Kdyby to bylo podle šancí utkání mohlo klidně skončit 8:5 pro domácí. Dorost vedl na hřišti suverénní bitýšky 2:1, ale nakonec veze cenný bod. Žáci hráli doma s Opatovicemi a vyhráli 3:2. Áčko hrálo v Bitýšce po dorostu a uhrálo remízu....