OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
31.08.2009 PŘEČTENO : 1478
Všichni  

Přehled úspěšného víkendu (4.kolo)


Víkendovou štaci odstartoval dorost, který v sobotu v 13 hod hostil tým Čebína. Domácí tým chtěl vytěžit ze zápasu tři body a nepropásnout tak start soutěže. V zápase ve kterém neustále pršelo inkasovali naši dvakrát z penalty a prohráli 0:2. Vyčlenili se tak s řady ostatních mužstev které, své zápasy zvládly.

Další na sobotním probramu byl zápas újezdské Benfiky ta chtěla předběhout tým Pozořického áčka, který měl v tabulce shodný počet sedmi bodů. Domácí sice prohrávali jedna nula, to však nic neznamenalo. Výkonem který byl hodnocen mnohými jako nejlepší za dlouhou dobu otočili utkání a zvítězili 4:1. Zápas byl okořeněn pěknými a obětavými brankami, zvláště gol z voleje Bernického stál za to. Benfika tak vévodí tabulce stejně jako A-tým

V neděli v předzápase áčka se tým žáků postavil hostům z Pozořic. Tento zápas sledovalo na své poměry dost diváků a bylo rozhodně na co. Slovo výjmečný se ovíkendu skloňovalo poměrně často i v tomto zápase. Újezdští mladíčci si udělali z brány hostů střelnici a nasázeli jim dvouciferný počet branek. Výsledek 14:0 hovoří za vše. Takovou nadílku se nám už dlouho nepodařilo nikomu nadělit :-)

No a korunu tomu nasadilo odpoledne Áčko, které po svělém výkonu i takticky dobře odehraném zápase slavilo vítezství 3:0, více v článku zaměřeném přímo na tento zápas.

×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : Hodnocení : 4.8 (955)