OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
25.02.2021 PŘEČTENO : 40
Mini-přípravka  

Únor 2021


Vážení rodiče
Jistě neustále sledujete všichni oficiální zprávy týkající se sportu v souvislosti s šířením koronaviru.
Jsme na konci února a situace se nejen že nelepší, ale dokonce horší. Nezbývá než doufat, že se vše v dobré obrátí a zase budou naše děti a my s nimi žít klidným a spokojeným životem. K tomu také patří pohyb, sport a samozřejmě to, co společně prožíváme, to je fotbálek těch nejmenších.
Opakuji to, co jsem již uváděl. Nezbývá než individuálně využívat domácí prostory k aspoň nějakému minimálnímu tréninku.
Lze používat tenisáku, nebo jiného malého míčku při trefování do menšího předmětu (může to být krabička např. se zápalkami), pořídit si molitanový míč, aby se neponičilo vybavení bytu a zkoušet různé cviky, co jste viděli na tréninku, snažit se o kličky, přihrávky, s molitanem jde i provést střelbu. Další dovednost se může získat s míčem v tak zvané síťce, která se drží v ruce a míč se neustále nakopává se střídání obou nohou. Těch věcí je víc, nejlepší by bylo to provádět formou soutěže, kolikrát se to povede, zapisovat to do nějakého deníčku a zjišťovat, jak se dítě lepší.
Pokud to počasí dovolí, doplňovat tuto činnost venkovním pohybem, procházkou, běháním na malé vzdálenosti (při teplotě nad +5 st.), jízdou na kole, nebo koloběžce, zkrátka být aktivní.

Pokud se něco v oficiálním pohledu na naši činnost změní, dám vědět.

Hodně zdraví spolu s velkou trpělivostí, vám a vašim dětem přeje trenér.
JH.


×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : JoHudZměnil : JoHudHodnocení : 1 (7)