OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
01.04.2021 PŘEČTENO : 22
Mini-přípravka  

Březen 2021


Vážení rodiče
Máme za sebou další měsíc. Březen pro nás opět nepřinesl možnost provádět, co bychom si přáli a to více sportovního vyžití než dosud.
Naše zraky se upírají směrem k 11tému dubnu, kdy by měl přestat nouzový stav v ČR. Doufejme, že se vše co nejdříve posune k normálu a budeme moci fungovat tak, jako dříve.
Blíží se Velikonoce, začíná být jarnější počasí a s tím přichází lepší nálada a větší možnosti pro pohyb a aspoň soukromé sportování ve venkovním prostoru.
Opakuji to, co jsem již uváděl. Stále je možné s dětmi individuálně využívat domácí prostory k nějakému minimálnímu tréninku.
Lze používat tenisáku, nebo jiného malého míčku při trefování do menšího předmětu (může to být krabička např. se zápalkami), pořídit si molitanový míč, aby se neponičilo vybavení bytu a zkoušet různé cviky, co jste viděli na tréninku, snažit se o kličky, přihrávky, s molitanem jde i provést střelbu. Další dovednost se může získat s míčem v tak zvané síťce, která se drží v ruce a míč se neustále nakopává se střídání obou nohou. Těch věcí je víc, nejlepší by bylo to provádět formou soutěže, kolikrát se to povede, zapisovat to do nějakého deníčku a zjišťovat, jak se dítě lepší.
Vzhledem k lepšímu počasí, doplňovat tuto činnost venkovním pohybem, procházkou, běháním na malé vzdálenosti, jízdou na kole, nebo koloběžce a taky si hrát s míčem, zkrátka být aktivní.

Samozřejmě pokud se něco v oficiálním pohledu na naši činnost změní, dám vědět.

Veselé Velikonoce všem přeje trenér.
JH.

×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : JoHudZměnil : Hodnocení : 3.9 (10)