OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
31.08.2022 PŘEČTENO : 719
A-tým  

Po odloženém zápase cestujeme do Višňové


Uplynulý víkend k nám zavál lokální bouři a tak pro kompletně podmáčený terén byla utkání odložena. Tím pádem jsme si dopřáli nezvyklou týdenní přestávku po níž zamíříme na půdu Višňové.  Proti soupeři jsme v posledních 2 vzájemných zápasech neinkasovali ani gól a připsali si 2 výhry. 

Višňové se loni zachránilo v posledním kole, kdy poslali do okresu Únanov. Tým trápí dlouhodobá střelecká potence, kdy v minulé sezóně měli nejhorší útok s pouze 35 vstřelenými brankami. 

V letošní sezóně začalo Višňové první 2 zápasy porážkami v Tuřanech a doma s Rosicemi a v minulém kole si odvezlo všechny body z Božic. Po 3 odehraných kolech má tedy mužstvo na svém kontě 3 body se skóre 7:9. Nejlepším střelcem týmu je Jakub Adámek, který vstřelil i díky 3 gólům z vítězného zápasu v minulém kole 4 branky. Soupeř je tedy povzbuzen výhrou, nicméně u nás panuje dobrá nálada, týmu se vyprázdnila marodka, dovolenkáři se již vrátili a můžeme očekávat, že budeme v kompletním složení.

Zápas se hraje v neděli 4.9. v 16:30.

Béčko  odehraje svoje utkání proti Židlochovicím. Dosavadní lídr soutěže připsal v každém zápase výhru a prozatím i vzhledem k tabulce, kde jsou za Židlochovicemi naskládaná béčka lze říci, že jsou tam náznaky, že soutěž budeme mít jediného aspiranta na postup do okresu.  Soupeř vsází na útok, dává hodně gólu, nesmíme ovšem zapomenout, že jsme Židlochovice už nejednou potrápili.

Židlochovice v minulém kole vyhrály vysoko 6:0 v Šumicích. Nejlepšími střelci jsou Hereh a Leasure 6 a 5 gólů. Béčko zápas neodehrálo, s Přísnoticemi bylo utkání odloženo.

Díky tomu, že zápas áčka byl ve Višňové přeložen  ze soboty na neděli, lze očekávat kromě posílení mužstva z dorostu také výpomoci od áčka. 
Utkání začíná v sobotu 3.9. v 16:00.


×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : kameňZměnil : Hodnocení : 4.9 (506)