OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
07.09.2022 PŘEČTENO : 102
A-tým  

Odčinit blamáž chceme proti Jevišovicím


Po debaklu, který jsme schytali ve Višňové přivítáme o víkendu spojené družstvo Jevišovice - Mikulovice
Soupeř má bohatou historii, které vévodilo několik let mezi krajskou smetánkou. Postupem času se nedostatek hráčů a pomalá generační obměna podepsala i na Jevišovicích a po logickém spojení s Mikulovicemi vystupuje tento tým již 4. sezónu společně. Vyjma 1 sezóny mají výsledky Jevišovic stoupající tendenci a v minulém ročníku se jako jediní pyšnili skalpem suverénních Pohořelic. Minulou sezónu skončily Jevišovice na bronzové příčce hned za námi.  

V minulé sezóně se tým opíral o střeleckou fazónu  Jiřího Němce, který vstřelil 19 gólů. Sekundoval mu Michal Benda s 10 góly.

Letošní sezónu rozjel soupeř vlažněji a výhru zapsal až v minulém kole proti nováčkovi z Božic. Výhru  4:2 režíroval 3 góloví Jiří Němec.  Pohledem  Božic můžete zhodnotit utkání zde. Musíme počítat s tím, že soupeř bude mít výškovou převahu a uzpůsobit na to taktiku utkání.

My jsme bohužel vinou selhání v zakončení prohráli ve Višňové, bohužel když nedáme jasné tutovky, tak nás za to domácí jasně ztrestali a utkání se dostalo do takového stavu, kdy to z našeho pohledu byla spíš křeč. Oklepat se z toho budeme chtít proti Jevišovicím. V posledních letech platí, že vítezství na svoji stranu převáží spíše domácí tým a v neděli bychom za to byli nesmírně rádi.

Utkání startuje v neděli ve 13:30.

Béčko po dvou domácích vítězstvích a následném odloženém utkání cestovalo poprvé ven a bohužel si připsalo ještě větší debakl než áčko. Na půdě Židlochovic  dostalo 9 gólů a žádný nevstřelilo. V utkání citelně chyběl lodivod Řeřiňho, který dělal na pokoji společnost dalšímu marodovi Liborovi Doležalovi po své operaci kýle. 

V domácím utkání přivítáme nováčka soutěže Kobylnice, bude se jednat o lokální derby. Kobylnice jsou po úvodu soutěže bez bodu na posledním místě. Chceme navázat na první 2 podařená domácí utkání a připsat si do tabulky veledůležité 3 body. I když je soupeř poslední, nebude nás čekat nic lehkého a zápas bude o 6 bodů do tabulky.

Kobylnice v minulém kole podlehly doma Viničným Šumicím 1:5.

Utkání začíná hned po áčku v neděli v 16:00. 
 


×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : kameňZměnil : kameňHodnocení : 3.7 (9)