OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
14.09.2022 PŘEČTENO : 98
A-tým  

Je před námi derby v Tuřanech


Po 2 porážkách nás čeká náročné derby proti Tuřanům. Zatímco po úvodních 2 kolech panovala s výsledky převážně spokojenost. Po 2 porážkách již spokojenost není a zatímco ve Višňové jsme alespoň měli řadu gólovek, proti Jevišovicím už hra nebyla tak dobrá a šance by šly spočítat na prstech jedné ruky. 

Do cesty se nám v dalším kole staví tradiční soupeř SK Tuřany. Soupeř se tabulkově nachází o 2 body nad námi a start soutěže rozjel nadmíru dobře. V minulém kole Tuřany remizovaly v Božicích 1:1, o gól se postaral Jiří Hromek. Tuřany jsou zatím na svém hřišti 100%, když porazily Višňové a béčko Rosic vždy o gól, jediná prohra v Příměticích skončila také o gól, i když Tuřany dlouho vedly o 2 branky. Nejlepšími střelci jsou Michalec a Zbitek a zvlášť Zbyněk Michalec je po svém loňském návratu hlavním tahounem soupeře.

Pohledem Božic
Pohledem Tuřan

Jak jsem již psal, nám se v minulém kole nepovedlo bodovat v domácím utkání s Jevišovicemi a po velmi špatném výkonu jsme podlehli 1:3. 

Utkání je na programu v sobotu v 10:30.

Béčko si doma poradilo s Kobylnicemi 5:2 a po 3. domácí výhře drží 100% bilanci na domácím pažitu. Utkání jsme po celý průběh kontrolovali a výkon mužstva byl potěšující.

Další zápas odehrajeme ve Šlapanicích, jejichž béčko zažívá také výborný vstup do sezóny a díky lepšímu skóre okupuje 3. příčku před námi. 
Věřím, že se budeme moct opřít i o výpomoc hráčů áčka a pokusíme se zvítězit a dostat se na 3. příčku.

Utkání je na programu v neděli v 15:30.


×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : kameňZměnil : kameňHodnocení : 3.5 (6)