OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
27.12.2009 PŘEČTENO : 1719
Všichni  

Anketa o hráče podzimu a sezóny


Nejprve bych chtěl všem popřát pěkné svátky, po dlouhé době jsem se odhodlal přerušit ticho, které zdobí tento web. Jistě jste si všimli, že během posledních cca dvou měsíců probíhala na stránkách anketa o nejlepšího hráče podzimu. V návaznosti na ni jsem přemýšlel o tom, že by se anketa o hráče podzimu a sezóny mohla stát pravidelnou každosezóní událostí a časem by si mohla potykat i s určitou úrovní prestiže. No jelikož se rád rochním ve statistikách a podobných nesmyslnostech rozhodl jsem to zkusit. Někteří z vás mohou namítat, že udělování individuálních ocenění v týmovém sportu je trošku kontroverzní, nicméně o letní a hlavně zimní přestávce, kdy se fotbal nehraje, vcelku se nic moc neděje a tu na webu je mrtvo jako v hrobě je právě toto ideální způsob jak si to trošku zpestřit.

Takže anketa bude probíhat po podzimní části a sezóně a nominování budou hráči, kteří pravidelně nastupovaly za příslušný tým. Výsledky se budou zaznamenávat do análů historie klubu.

A jak tedy dopadla anketa o hráče podzimu? Vítězem se stal Michal Horáček se 14 hlasy, na druhém místě skončil Petr Maštalíř s 12 hlasy a na třetím místě Radek Řeřicha s 11 hlasy.

×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : Hodnocení : 5.2 (1067)