OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
02.06.2010 PŘEČTENO : 1601
Všichni  

Nekonečný déšť komplikuje závěr sezóny + středeční komedie


Podle některých pamětníků už se opravdu dlouho a kdo ví jestli vůbec někdy stalo to, že by se následkem dlouho trvajících dešťů odkládala utkání v takové míře jako nyní. Situace není dobrá a nebojím se říct, že je velmi špatná a to nejen v Újezdě, ale i v okolních klubech. Některé celky už zvolili variantu náhradních hřišť s umělým zatravněním. Většina týmů má hřiště silně podmáčené už delší dobu a díky tomu se nashromáždil tak velký počet odložených utkání. Doplatili na to i újezdští diváci, když ve dvou posledních domácích hracích víkendech se neodehrál zápas ani jednoho z týmů.

A jak tomu bude dál? Předpověď příznivá není a bohužel to vypadá, že odložená utkání budou opět odložená a víkendová se zřejmě opět budou odkládat. Dnes má odehrát odložený zápas A-tým a dorost ve čtvrtek dotost a B-tým a v pátek opět B-tým, jenže opět intenzivně prší a očividně je situace ještě horší než o víkendu. Čeká nás tedy, několik "týdnů" odehraných v anglickém stylu kdy se zápasy hrají ve všední dny. Kdy to bude, nikdo neví? Například Benfika a dorost si do míče nekopli tři týdny a tipněte si zda jim to vyjde tento víkend?? Hráči se tedy mají opravdu na co těšit.

Odpolední postřehy:
Po několikadenním dešti, a poté, co v Újezdě je ode dneška vyhlášen 2. stupeň povodňové aktivity nedaleké řeky Litavy se měla dnes odehrát dohrávka s Vojkovicemi. Už jistý vítěz soutěže měl velký zájem dnešní utkání odehrát napříč tomu, že kolem hříště byla stojatá voda a hrací plocha silně podmáčená. Újezd si naopak logicky nechtěl hřiště totálně odrovnat, proto jsme utkání odehrát nechtěli. Rozhodnutí bylo však na sudím a ten bohužel svým prvním výrokem potvrdil výkop dnešního zápasu na 17:30. Tím pádem se obě mužstva musela jít převléci a zahajít rozvcičku na hřišti. Nakonec svůj verdikt naštěstí změnil a odložil utkání na neurčito. Stav hřiště se tedy úplně zbytečně nepatrně zhoršil, ale naštěstí nedošlo k úplně nejhoršímu. Další informace se už týká víkendu, je jisté, že nedělní souboj v Měníně seneuskuteční. Hrát se bude v neděli v OTNICÍCH už ve 14:30. Béčko odehraje tuším v pátek v podvečer svoji dohrávku taktéž v Otnicích (termín bude upřesněn).

×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : kameňZměnil : Hodnocení : 5.5 (901)