OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
30.08.2010 PŘEČTENO : 1835
Všichni  

VP: Újezd stoprocentní, Dorost v čele! + video


O víkendu se sehráli zápasy na hřišti soupeřů, první zápas sezóny sehrála přípravka v Praci, kterou vysoce rozdrtila 14:0! Muži B zavítali do Babic nad Svitavou, před odjezdem byla asi trošku panika o odvoz a tak Ryvola Jan musel pro auto, komentář si odpustíme.(Smích) Benfika vypustila z hlavy domácí prohru proti Podolí a z Babic si přivezla 3 body. Zápas skončil těsně 3:2, o góly se postarali Uma Jan, Popelák Tonda a Horáček Libor.

Muži A po dvou prohrách zajížděli na horkou půdu do Tuřan. O jediný gól zápasu se postarala posila jménem Poláček Aleš, když zavěsil hlavou po rohovém kopu Jiřího Chalupy, stav se do konce zápasu nezměnil a Muži A slaví první body v sezóně. Více zde

Dorost sehrál zápas na půdě Blučiny kde vyhrál 7:1, tímto si drží stoprocentní výkon v soutěži a vede o 3 body tabulku se skórem 16:1. Zápas otevřel Fraj Viktor, s jednim gólem se zapsal také Kašparovský Jiří, o další góly se postaral Bukáček Jakub, který jich nasázel 5 a vede tabulku střelců újezdského klubu, na druhém místě je Kašparovský se 4 góly, dále se střelci dělí po jednom fíku.

Poznámka: VP - víkendový přehled×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : necajiZměnil : Hodnocení : 5.1 (1115)