12.09.2010 PŘEČTENO : 3726
Všichni

Šarda nasázela Újezdu pět branek

Tradičně ostře sledované derby bylo naplánováno na sobotní šestnáctou hodinu odpolední. Do Šaratic si našli cestu jak domácí příznivci tak mnoho újezdský fanoušků a zajistila se tak dobrá divácká kulisa. V první půli to opticky vypadalo na vyrovnané utkání, možná měl i Újezd vyžší držení míče. Nicméně do vedení šli do poločasu domácí. Druhá půle patřila jasně Šaraticím, které nám vsřelili ještě čtyři branky a jasně ovládly toto derby. Přejme si lepší výsledek v dalším kole, kdy hostíme doma tým Práče.

Dorost poznává první prohru v sezóně
Dorost zavítal po čtyřech výhrách do nedalekých Blažovic. Začátek utkání ovládly Blažovice, soupeř byl nepříjemný hlavně z brejků a nákopů domácího kapitána. Právě tyto nákopy dělali velký problém brankáři našeho dorostu. Domácí vedly v poločasu 2:0, do druhého poločasu Újezd vstoupil s větším nasazením a zápas byl vyrovnanější, přesto náš dorost odjíždí z Blažovic s první prohrou v sezóně, když jediný gól újezdu vstřelil z přímého kopu Čáp Filip. Domácí celek tak zvítězil 3:1.