OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
29.09.2010 PŘEČTENO : 1740
Všichni  

VP + nadcházející kolo


Ohlédnutí za posledním víkendovým kolem začneme u našeho A-týmu. Zápas v Žebětíně se lámal až v druhé půli, kdy jsme čtyřikrát inkasovali. Naši odehráli první zápas bez zraněného Chlubného, zato V sestavě se ukázal po delší době Kamenický. Utkání Béčka bylo odloženo. Dorost měl volno. Žáci odehráli jak je v poslední době častým jevem, gólově nabité utkání. V Blažovicích však podlehli 4:6. Přípravka se poprala s největším konkurentem ze Šlapanic. Utkání dvou neporažených celků naši prohráli a přenechali první flek soupeři, nicméně skóre 44:2 je stále velice obdivuhodné a nejlepší v soutěži.

V úterý se měla hrát ještě dvě utkání (žáků a přípravky) o výsledku nejsou zprávy, zřejmě došlo kvůli přetrvávajícímu dešti k odložení. V nadcházejícím kole, je zřejmě nejzajímavější utkání B-týmu, které doma hostí rivala ze Žatčan. Poslední souboj těchto titánů skončil nerozhodně, čili naši si budou snažit napravit reputaci. A-týmu přijede soupeř ze špice tabulky, konkrétně z druhého místa. Zastávka je v letošní sezóně velkým překvapením a uhrává výborné výsledky v posledním kola porazila Jaroslavice 3:1.

Podzimní tipovací soutěž je v polovině. V posledním kole se dobře trefil necaji a jednak přeskočil těžkého favorita mildeho, který si vybral slabší chvilku, ale také si vytvořil tříbodový náskok nad zbytkem pole.

×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : Hodnocení : 4.8 (1011)