OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
02.10.2010 PŘEČTENO : 1655
Všichni  

Zastávka v nadstavení obrala Újezd o 2 body


V neděli 3.10.2010 přijel do Újezda tým Zastávky, který se před zápasem nacházel na druhém místě v tabulce. Naši vstoupili do zápasu lépe a vedli od začátku utkání gólem Semmlera. Újezdu se téměř po celý zápas dařilo bojovností eliminovat hru soupeře, ale v nadstavení se naši dostali pod tlak a bohužel inkasovali, proto se zápas skončil smolnou remízou 1:1. Video ze zápasu je již nyní k dispozici pod tímto článkem a také v popisu utkání.

V neděli hrála také přípravka doma. Se soupeřem s Blažovic si poradila a vyhrála 10:3, hattrick vstžřelil Urbánek Zdenek ml. Popis zápasu žáků dodáme později.

Žatčany padly Benfice k nohám

V sobotu stejně jako dorost byl na programu megamediální zápas B-týmu proti Zatčanům. Dorost své utkání s Vojkovicemi brzy po obědě prohrál 0:2. K utkání zatím žádné další zprávy. B-tým nastoupil v plné síle proti borcům ze Žatčan. Utkání mělo velice překvapivý začátek, když hosté vedli už ve třetí minutě 1:0 a postarali se o těžký šok všem přihlížejícím. Naši si však postupem času zvykli na roli favorita a začali se prosazovat i gólově. Krásně se třikrát hlavou trefil famózní a brzy možná legendární lopata Antonín Kozdas, který se podle našich statistik dostal už na 12 branek a vede tabulku střelců soutěže. Dvakrát se trefil střídající Mikojan R. a jedenkrát se záludně prosadil Jakub Kamenický přímo z rohu, který zahrával. Video k tomuto duelu by mělo být na webu během zítřka. Ještě přidáváme odkaz na nově vzniklé stránky žatčanského fotbalu Odkaz ZDE

Co se tipovací soutěže týče. Kurzy soutěžících Kameň, Maštec, Macek, Sisi a Petly se šplhali vzhůru. Naopak velice špatně se vedlo uživateli Match, Ramon a korunu tomu nasadil Lívanec, všichni se výrazně propadli. V současnosti vedou naši dva redaktoři Kameň a Necaji, což zadává podnět k uvažování o korupci :-)
×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : Hodnocení : 4.9 (890)