OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
07.11.2010 PŘEČTENO : 1767
Všichni  

Excelentně, lídr soutěže odjel s debaklem


Nečekaně zamávali naši s prvním týmem tabulky. Perfektní zápas odehráli naši proti týmu Křenovic, po dlouhé době se karta štěstěny obrátila a také našim spadlo do branky do čeho kopli. Újezd vedl po čtvrt hodině kuriózním gólem Poláčka z víc jak poloviny hřiště, když golman hostí uklouzl. Ale co se dělo dál nemělo s náhodou nic společného, naši skvělou hrou soupeře přehráli a Horáček M., Kozdas a Řeřicha přidali další branky, takže naši vyprovodili hosty čtyřgólovým výpraskem. Dobrě zahráli všichni hráči bez výjimky.

V sobotu hostil doma B-tým Babice nad Svitavou. Naši od začátku zápasu měli herní převahu. Meli jsme možnost vstřelit branku s pokutového koupu, tu jsme bohužel nevyužili. Skvěle se prezentoval brankař hostí a naopak nám se v zakončení dařilo takřka tragicky. Zápas plný šancí cca 20 našich střel na bránu, na obou stranách zvonila nespočetkrát konstrukce brány, závary jak z partesu před oběma bránami, skóre však zůstalo trestuhodně 0:0. Tento zápas měli naši vyhrát.

Dorost se také v sobotu konfrontoval s týmem Rajhradu a gólem Kašparovského se našim podařilo zvítězit 1:0.

Celkové hodnocení víkendu je jednoznačně kladné, malou kaňkou je pouze remíza B-týmu, ktera se jeví jako zbytečná. Tipovací soutěž čeká příští týden poslední kolo, na špici je kameň, ale za ním jsou tři pronásledující, kteří pokud budou v posledním kole excelovat mohou ještě prvního ohrozit. Jeden z této trojíce však zřejmě dostane černého petra a skončí na bramborové pozici. Takže napětí až do konce.

×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : Hodnocení : 5.3 (956)