OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
13.11.2010 PŘEČTENO : 1997
Všichni  

Podzimní část uzavřena remízou v Křenovicích


Poslední zápas v podzimní části dnes odehrál náš A-tým v Křenovicích. Po slavnostní výhře v minulém kole bylo potřeba tento výsledek bodově potvrdit. Naši se plánu drželi a v zápase šli jako první do vedení skóroval Horáček M., ale domácím se podařilo v zápětí srovnat a poté i otočit vývoj na 1:2 z našeho pohledu. Újezd se však držel poslední formy, která v posledních zápasech byla cítit a gólem Radka Poláška dokázal vyrovnat. Měli jsme ještě nějaké šance či pološance, dokonce jsme nastřelili tyč, ale další gól nepadl. Dle názoru jednoho z hráčů jsme v tomto zápase byli o něco lepší, ale remízu bereme. Naši tedy prezimují v neklidném vyrovnaném středu tabulky na osmém místě. Věřme, že na jaře navářeme na ty dobré výkony z podzimu.

Svůj poslední mistrovksý zápas v roce odehráli také dorostenci. Zápas hraný doma proti týmu Babic nad Sv. se výsledkově povedl. Naši díky dvěma gólům Viktora Fraje a jednoho fíku Martina Kozáka zvítězili 3:0.

Nezbývá než se rozloučit s podzimní částí tradiční zabijačkovou zakončenou, která se bude konat v sobotu 20.11.2010 od časných raních hodin, zvání jsou všichni příznivci újezdské kopané. Před tím než se uchýlíme k zimnímu spánku je ještě pozřeba zvolit hráče podzimu a rozlousknout tipovačku, která v tuto chvíli před odehráním posledních 4 zápasů je jak jinak než neuvěřitelně vyrovnaná. První dva mají po 51 bodech další tři mají 48 bodů.

×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : Hodnocení : 5.3 (1163)