OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
13.06.2011 PŘEČTENO : 1850
Všichni  

Víkendový přehled, sezóna béčka a žáků končí


Po přípravce se po tomto víkendu ze sezónou rozloučili i béčkaři a žáci. B-tým doma odehrál remízový zápas s týmem Modřic, který skončil výsledkem 3:3. Žáci se utkali na hřišti Kobylnic s místními. V tomto případě se našim podařilo vyhrát 4:0. Střelecky se prosadili Fila Adam 3x, Čáp F. K tomuto utkání existuje i fotogalerie, a týmová fotka žáků bude zařazena do galerie týmových fotek klubu, kde se bude dat stáhnout v dobré kvalitě.

Po dlouhé době hodíme zmínku o tipovačce, která má před sebou poslední kolo. Zatím to vypadá, že všem vypálí rybník Vlasta, kterej má sice o jedno odtipované kolo méně než celá špička, ale přesto jasně vede. Na dalších místech se opět drží naši redaktoři, což stejně jako podzim zavání lehce korupcí.

Poslední zmínka se týká 24.6., kdy se z největší pravděpodobností uskuteční Zakončená sezóny spojená s exhibičním utkáním aktuálního A-týmu vs. A-tým z roku 2000, tato informace je pouze předběžným nastíněním, že se něco takového chystá a jisto jistě bude následovat ještě potvrzení a upřesnění.

×

+45

Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : AD_PetlyHodnocení : 4.9 (1126)