OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
19.06.2011 PŘEČTENO : 2062
Všichni  

Sezóna je ukončena vítězně, A-tým je třetí


Poslední hrací víkend odehrály naše celky na domácí půdě. V sobotu se dorost vyřádil na posledním týmu tabulky Podolím a nadělil jim 16-ti gólový ranec. V neděli se utkalo A-mužstvo také s posledním celkem z Višňového a po pěkné podívané, která musela těšit všechny naše fanoušky naši zvítězili 3:0. Exkluzivním supergólem se prezentoval Michal Horáček a zadal tak poďnět všem fanoušku do hodnocení nejlepšího hráče sezóny, které počínaje dneškem opět pokračuje. Jsem potěšen že mohu konstatovat, že po posledním odehraném kole se naši ocitli na třetím místě v tabulce, což je opravdu úspech hodný oslavy, kterou naši hráči jistě z realizují. Summary celé sezóny všech našich týmu lze shlédnout ve starších sezónach. Odkaz

O tomto víkendu se účastnili naši mladší také některých turnajů. Přípravka se umístila na druhém místě na turnaji v Křenovicích, kde podlehla pouze první Spartě Brno. Žáči také urvali druhé místo na turnaji v Oslavanech, kde se zapojilo celkem osm týmů. K vyhraným pohárům klukům gratulujeme.

Tipovací soutěž dneškem končí, ceny se budou předávat přístí týden v pátek na zakončení sezóny. Model hodnocení nejlepších hráčů sezóny byl upraven, hodnocení bude nadále probíhat zvlášt na Jaře a Podzim a celkovým hráčem sezóny se stane ten hráč, který bude mít nejvíce bodů v celkovém součtu.

×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : AD_PetlyHodnocení : 5.1 (1037)