OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
26.06.2011 PŘEČTENO : 2238
Všichni  

Exhibiční utkání + zakončená EXKLUZIVNĚ


Dne 24.6. se na fotbalovém plácku v našem malém městečku uskutečnilo k příležitosti 10-letého výročí působení našich fotbalistů v krajských soutěžích exhibiční fotbalové utkání mezi A-týmem současnosti a A-týmem z let minulých. Zároveň se zde odehrálo klasické zakončení sezóny. Ještě před zápasem oficiálně ukončil kariéru dlouholetý hráč a kapitán Újezdu Radim Popelák a klub se mu poděkoval za odvedenou práci jak na hřišti tak v kabině.
Prvotní obavy některých bezvěrců se nevyplnili a na utkání vládlo příjemné slunečné počasí.

Za tým z 2000" nastoupili: Jara Pehal, Bezděk Libor, Odehnal Michal, Ryvola Jan, Urbánek Zdenek, Popelák Jaroslav, Strava Roman, Popelák Radim, Polášek Radek (Pólo), Popelák Ivo, Novotný Jiří (Kaštan), Mikojan Rustam,Kozdas Antonín, Šimeček Petr, Velíšek Libor, Máca Tomáš, Laštovička Tomáš, Pecl František, Baják František, Čamlík a další. Trenérem tohoto týmu byl Andrle Karel

Samotné utkání bylo pojato velice prestižně, žádný z týmu nechtěl pocítit hořkost porážky. Hrálo se poměrně z ostra. Skončilo to nerozhodně, rozhodly penalty, kde se vyznamenal golman Maštalíř a zajistil tak těsné vítězství současného týmu. Po utkání následovalo posezení všech přítomných diskutovalo se do časných ranních hodin. Týmové fotky jsou už teď ke stažení v dobré kvalitě v sekci Galerie-Tymové fotky.

ROZHOVORY:

Otázka: Jak hodnotíš dnešní zápas?
Jara Pehal: Zápas hodnotím dobře, protože to moje jáá tam bylo slyšet a všichni viděli jak to dopadlo :-)

Otázka: Vyčítáš si nějakej gól, nebo to byla chyba obrany?
Jara Pehal: Nevyčítám si nic, všechno byla chyba obrany, protože já sem jim říkal, že okamžitě když zařvu Jáá tak dva metry zamnou má stát stoper a hlavičkovat balón pryč:-)

Otázka: Takže to, že jsi podběhl dneska ten balón byla chyba obrany a kdo zní byl dneska nejhorší?
Jara Pehal: Já když už jsem viděl letět ten balón tak říkám "Je to v haj..u". Takže obrana byla dneska hodně špatná a řekl bych že nejhorší byl asi Odehnal pač mi potom gólu řekl "Jaro dobrý" :-). Vemte si, že ten borec má ještě trénovat 1.A třídu, tak já nevím.

Otázka: Zřejmě k přestupům?
Tomáš Máca: Řekl bych, že opravdu nejpovedenější přestup ze všech byl Tonda Kozdas. Pak tam byl velké kup Mira Micuj, kterej tady předvedl po sportovní stránce velký činy. Na pomyslný třetí flek bych dal Libora Bezděka, kterej tady předvedl sportovní výkony na ještě vyšší úrovni než vysoké, ale potom předvedl take společenské výkony, které jsou pro nás dodnes neocenitelné a nezapomenutelné.

Otázka: K dnešnímu exhibičnímu utkání, vyznamenal jste se v penaltovém rozstřelu, kde byla příčina úspěchu, forma?
Petr Maštalíř: Každopádně to není žádnou formou. Všechny ty kluky co proti mě kopali penaltu sem nějakým způsobem znal. Byl jsem s něma na nějakých trénincích několik let zpátky a tak nějak jsem si vybavoval kam kopou penalty. Svou roli hrála i náhoda, ale každopádně skočil jsem tam, trefilo mě to do ruk a od toho já tam su :-)

Otázka: Jak bys zhodnotil letošní sezónu?
Petr Maštalíř: Po letním soustředění na začátku sezóny jsme si mysleli, že budeme někde jinde, ale na podzim se nám nepovedlo několik zápasů a dostali jsme se do druhé poloviny tabulky, což pro nás nebylo nic příjemného.

Otázka: Jarní část se vám podařila, tým postoupil o několik míst nahoru, v čem byl rozdíl?
Petr Maštalíř: Myslím si, že to celkově to vyplynulo z toho, že byla dobrá atmosféra v týmu a natrénovali jsme pod výborným p. Hodečkem a dařilo se nám sbírat body

Otázka: Poráželi jste favority, vozili jste body i z venku
Petr Maštalíř: Je škoda, že tu taktiku venkovních utkání jsme úspěšně zjistili až v závěru sezóny

Otázka: Jak hodnotíte jarní posilu, Martina Poláška?
Petr Maštalíř: Martin je přínosem pro tým, především taky v kabině.

Otázka: Jak vidíš další sezónu, kde myslíš že se v tabulce budeme nacházet?
Petr Maštalíř: Záleží jestli udržíme kádr, pokud udržíme některé ofenzivní hráče, jak se k tomu postaví všichni v klubu atd.


×

+118

Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : AD_PetlyHodnocení : 5.2 (1323)