OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
24.10.2010 PŘEČTENO : 1817
Všichni  

Morenda v Újezdu padla, stejně dopadla i Prace


Velmi dobře odehrál zápas náš A-tým proti MS Brno. Začátek utkání se odehrával ve středu pole, po standartní situaci Edy do velkého vápna dorazil míč za zády hostujícího golmana Chalupa. Náš rozehrávač standartních situcacích Eda musel být vystřídán pro zranění a byl nahrazen Poláškem. Naši hráči přesto tlačili do dvoubrankového vedení, což se nepovedlo. Šimeček podcenil míč, který mu přeskočil a hostující hráč mířil přímo na Mašteca, který podklouzl a stav se mění na 1:1 který tak byl i do poločasu. Ve druhé části hry byli aktivnější domácí, hosté byli trošku nervoznější. Poté domácí přidali dvě branky, nejprve Horáček Michal prostřelil golmana a zanedlouho po rohovém kopu uklidil do hostující brány přesnou hlavou Poláček. Zápas skončil 3:1 pro domácí, kteří vyhráli záslouženě.

Dorost odehrál zápas proti oslabené Praci, kteří hráli celý zápas v deseti lidech, přestože to na hřišti znát až tak nebylo. První gol padl z penalty, kdy se nemílil Kozák. Hosté pokaždé vedení domácích dostihli a po krásné střele hostujícícho hráče byl stav 1:1. Za domácí přidali góly Fraj Viktor a Kalvoda Petr. Naši však tlak soupeře ustáli a po pěti zápasech vyhráli a to konečným výsledkem 3:2.

Perfektně si zastříleli v Měníně naši přípravkáři. Naši domácí deklasovali 12:0 a super Lampard Urbánek se trefil 7xkrát do černého. Zbývající informace budou doplněny.

×
Hodnoťte novinku. Nejhůře 1 až nejlépe 10 body :   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Autor : AD_PetlyZměnil : Hodnocení : 5.1 (1054)