OFS JmKFS FAČR ISFAČR Trénink Výsledky Jihomoravsky fotbal Livescore

SK Újezd u Brna     oddíl kopané
Nadcházející zápasy
ČT 23.09. 17:30
vs.
Újezd Příp. st.Želešice
SO 25.09. 15:30
vs.
Mokrá-HorákovÚjezd B
NE 26.09. 15:00
vs.
Sparta BrnoÚjezd dorost
NE 26.09. 16:00
vs.
BlížkoviceÚjezd A
Poslední odehráné zápasy
PO 20.09. 17:30
:
Újezd Příp. ml.RAFK/Modřice
NE 19.09. 15:30
0:4
Újezd BOchoz u Brna
NE 19.09. 13:00
3:3
Újezd ASvratka Brno
2xMiroslav Malíř, 1xMichal Horáček,
NE 19.09. 10:30
13:8
BlučinaÚjezd Příp. ml.
Lukáš Borovička 6x, Štěpán Kolník 1x
NE 19.09. 09:00
2:8
BlučinaÚjezd Příp. st.
Kamča Janírková 2x, Paťa Vach 2x, Kuba Toman 2x, Sam Skřeček 1x, Ondra Mička 1x
SO 18.09. 10:00
5:1
Újezd dorostBohunice
Dušan Slabyhoudek 3x, Luboš Vykoukal 1x, Martin Cikánek 1x
A-tým   04.08.2021
Blíží se start soutěže, prvním soupeřem je Únanov

Blíží se ostrý start sezóny a v prvním zápase zajíždíme na půdu Únanova, mužstva, se kterým máme dlouho a společnou historii v 1. B třídě.Podle dochovaných statistik jsme se...

B-tým   04.10.2020
předposlední s posledním=plichta

Dnešní bod po průběhu utkání bereme všema deseti. Všechny góly padli v rozmezí 31. - 37. minuty. Následně jsme sledovali zahazování velkých šancí zejména u Podolí, kteří nám...

Dorost st.   20.09.2021
Vysoká sobotní výhra dorostu nad týmem Bohunice/Kohoutovice

Povedené domácí utkání dorostu s výhrou 5:1 a s třígólovým střelcem Dušanem...

Žáci st.   22.06.2021
Přátelské utkání 16.6. v Žarošicích

Vítězství 4:2.Góly: Kliment, Menert, Kolesnáč,...

Přípravka st.   20.09.2021
Vítězný zápas starší přípravky v neděli 19.9. v Blučině

Blučina - Újezd 2:8. Díky všem za dnešní...

Přípravka ml.   20.09.2021
Mladší přípravka prohrála v neděli zápas v Blučině 8:13

Hezké odpoledne, po první třetině dnešního zápasu v Blučině kluci...

Mini-přípravka   22.06.2021
Interní turnaj minipřípravky v pondělí 21.6.

Účast:1. družstvo - Martin Ondrouch, Kryštof Kaválek, Šimon Gurecký2. družstvo - Adam Drlík, Lukáš Krev, Matyáš...

Počasí na hřišti
Kalendář
20.09.2021 17:30 Přípravka ml. zápas
21.09.2021
22.09.2021
23.09.2021 17:30 Přípravka st. zápas
24.09.2021
25.09.2021 15:30 B-tým zápas
26.09.2021 15:00 Dorost st. zápas
16:00 A-tým zápas
27.09.2021
28.09.2021 09:30 Přípravka st. zápas
13:30 B-tým zápas
16:00 A-tým zápas
29.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
02.10.2021 10:00 Dorost st. zápas
03.10.2021 10:00 Přípravka ml. zápas
10:00 Přípravka st. zápas
12:30 A-tým zápas
15:00 B-tým zápas
  VPŘED