Vyplň text z obrázku: error (rozlišujte velká a malá písmena)
AD_PetlyPíšou tam o tobě docela pozitivně, dostals i vysokou známku v hodnocení toho spílu, ale nenechával jsem to tam dlouho, aby to nezavazelo, tak hodnotilo jen pár lidí.-
21.06.2010   05:23
Maštecproč to nezkopírovat,když tam někdo píse,že jsem i něco chytil :-)-
21.06.2010   05:22
MaštecSK ÚJEZD U BRNA – SK VOJKOVICE 2:2 (0:1) Branky: 47. a 88. Kubíček – 23. Aujezdský, 70. Lejska Újezd: Maštalíř – Jedlička, Semmler, Řeřicha, Mlateček – Fiala, Horáček, Chlubný, Tumanyan (71. Kozdas) – Bukáček (79. Polášek), Mikojan (18. Kubíček). Trenér: Marcel Cupák. Vojkovice: Hradec – Houdek, Hanzlík, Komínek, Knoz – Lipovský (41. Lejska), Aujezdský, Kupka, Fajgl – Vacek, Krška. Trenér: Antonín Lukáč. Kdyby Újezd v pátek přemohl Vojkovice, byl by za vodou. Jenže vyhrát nad Vojkovicemi, které soutěží prochází jako nůž máslem, je pomalu na veřejné ocenění na radnici. V první půlce si Újezd vypracoval pouze dvě šance, obě po rohových kopech. Nejprve na malém vápně střílel vedle levé tyče Semmler (15. min.) a před Hradcem se pak neprosadil ani Bukáček (27. min.). Byly to Vojkovice, kdo režíroval první poločas. Už v 8. minutě pálil levým bodlem těsně vedle levé tyče Kupka. Ve 13. minutě zahrozil z rohu velkého vápna Vacek, jehož rána prosvištěla jen kousek mimo. Za čtyři minuty později se nejlepší kanonýr soutěže ozval zase, když střílel nepřesně ke vzdálenější tyči. Za svou aktivitu byli hosté odměněni ve 23. minutě. Na Knozův odvrácený přímák si naběhl Aujezdský a za šestnáctkou otevřel technickou střelou k tyči skóre utkání - 0:1. Do klidnějšího vedení mohly jít Vojkovice ve 31. minutě. Vacek dal ze strany loženku Krškovi, který bezprostředně pálil pouze do vyběhnuvšího Maštalíře. Brzy po pauze vykřesali domácí naději. Chlubný vysunul Horáčka, který v rozhozené obraně hostů našel ještě v malém vápně Kubíčka a ten zblízka snadno srovnal stav – 1:1. Za chvíli mohli jít domácí dokonce do vedení, ale nájezd Horáčka zneškodnil Hradec, a posléze Horáčkův průnik přes Komínka se skončil ránou nad. Vypadalo to, že by Újezd mohl přeci jen utkání zvrátit ve svůj prospěch. Ovšem další akce byly z rezervoáru Vojkovic. Po minele domácího zadáka mířil před Maštalířem Vacek přes (61. min.), Krškův projektil vytáhl Maštalíř na roh (62. min.), se střelou Vacka a dorážkou Lejsky si Maštalíř horko těžko poradil (66. min.) a v 77. minutě po centru z levé strany zabil svou šanci u vzdálenější tyče Fajgl. Tato varování Újezdu nestačila a v 70. minutě dostal úder. Vacek na pravém křídle narazil Fajglovi a na jeho centr na bližší tyč si naběhl hlavičkující Lejska – 1:2. Újezd kontroval v 83. minutě, kdy Chlubného ránu vytěsnil na roh Hradec. Za minutu později po Horáčkově rohu hlavičkoval z penalty Semmler do Hradce. V 88. minutě Újezd aspoň srovnal. V šestnáctce dával míč pod sebe Kubíček, Fialově ráně zabránil Hradec, ale následně Kubíček s přispěním vojkovického zadáka míč postrčil za záda Hradce – 2:2. Další gól už nepadl, a tak Újezd bojuje o záchranu dál. -
19.06.2010   10:49
17.06.2010   16:11
MaštecJinak změna,o ketré už ale všichni vědí. S Vojkovivama se hraje v pátek 18.6. v 17:30-
11.06.2010   14:11
kameňtakže už jsem to našel - Újeud - Vojkovice - Úterá 22.6.2010 17:30, je to vinou nedostatku termínů....-
11.06.2010   14:09
kameňtreba rozhodovala STK-
11.06.2010   07:32
JuraCo ja vim, tak termin dohravky se nejak neresil, ciste teoreticky se snad musi hrat po 19.6., ale nevim, treba je nekdo moudrejsi...me by to taky zajimalo. -
10.06.2010   19:16
necajiDnes hraje béčko.-
10.06.2010   16:17
AD_PetlyNevíte někdo náhodou na kdy je to utkání áčka s Vojokvicema odložené? Nehraje se třeba náhdou dnes??-
05.10.2009   10:58
ADPopis zápasu je v novinkách na pravé straně, a taky v přehledu a-týmu taky na pravo.-
05.10.2009   09:54
...Chtělo by to nějaký komentář k zápasu a nebo to bylo tak hrozný, že to nikdo nechce komentovat? Hlavy nahoru, nebylo to tak hrozný, jak vypadá skóre a navíc Vojkovice jsou opravdu jinde než ostatní týmy v soutěži.-