Soutěžní zápas (6.kolo)
PŘEČTENO : 775
3 : 2
Újezd AUhřice
Zatím určitě nejhorší představení v letošní sezóně a přesto doma za 3 body. Hosté přijeli perfektně připraveni na naši hru a zejména větším důrazem nás dokázali přehrávat. Osobně si nepamatuju, že bysme prohráli tolik hlavičkových soubojů. V zápase byla často branková kontrukce, nás zastavila 2x a hosty dokonce 4x. Do vedení šli hosté, kteří nám představili svoji hlavní útočnou sílu již v 7. minutě. Neumann dostal míč za obranu a Šnejdarovi předkládal míč do prázdné branky. Mohlo být hůř, ale hostům nebyla uznána branka pro ofsajd. Z mé pozice to nemůžu posoudit, stál jsem na půlce, ale gól nebyl uznán a my jsme dokázali vyrovnat Horňákem. Hra se pak na těžkém terénu odehrávala mezi šestnáctkami a byla plná osobních soubojů. Hanušův trestňák zastavilo břevno. Hosté zase po rohu trefili tyčku a několikrát nás zachraňoval Nováček. Do vedení jsem šli po Kotoučkově střele. Eda dostal na středu hřiště až moc prostoru, dokázal si míč připravit a střelou k tyči nedal brankářovi šanci. Dostali jsme se do vedení, ale že bychom se uklidnili a diktovali hru to ne. Až moc jsme míče předržovali, nedávali je včas od noh a soupeř byl hned u nás a nepustil nás blíže k šestnáctce. Po půli sice vedení, ale trenér Hanuš nebyl absolutně spokojen s předváděnou hrou. Ta se měla ve druhé půlce změnit, ale nestalo se tak. Hosté měli po celý zápas výborně kopané standartky. 2x je od vyrovnání ve druhé půli dělily centimetry, v náš prospěch hrály tyče brány. To co jsme viděli v první půli, tak pokračovalo i ve druhé, plno nepřesnosti a hlavně pozdě odehrané míče nahrávali důraznějšimu soupeři. Branky padali až v polsední pětiminutovce. Kotouček našel na malýám vápně osamoceného Maláska a ten si mohl míč zpracovat a přesně zamířit. Za stavu 3:1 musíme závěr odehrát jinak, po dlouhém nákopu na Nemanna a centru korigoval skóre Pěnčík. Utkání by slušela více remíza, ale 3 body zůstaly doma.