Soutěžní zápas (8.kolo)
PŘEČTENO : 520
2 : 4
TuřanyÚjezd A
Csaplárova past sklapla. Po poločase, po kterém jsme prohrávali 0:2, kdy se domácí trefili kuriózně z rohu a před půli z penalty jsme v obrat moc nevěřili. Ale to co se dělo po změně stran nám vyrazilo dech. Domácí zůstali dlouho v kabinách a my jsme během 7 minut otočili skóre. Špatná rozehrávka Baláka . Kterou vystihl Malásek, následně si Tomáš vyměnil míč s Edém a úspěšně zakončil. Hned další akci si vyměnil Urban míč s Polákem, který přesným centrem našel Edy a ten z voleje prostřelil Baláka. Po rozehrání domácí odevzdali míč, který se dostal k Urbanovi, ten vymozal 2 domácí a jeho střelu vyrazil Baláka na roh. Z rohu jsme se prosadili po 3. A to kuriózně. Strava byl nastřelení do zadnice a míč skončil v síti. Domácí byli v tuto chvíli zralí na ručník. Dlouhé minuty jim trvalo , než se vůbec dostali k rozehrávce. Nejspíše se inspirovali námi a naší první půli a za celou druhou polovinu nevystrelili na bránu. Tečku za utkáním udělal Jedla střelou ze 20 metru, nám to dodalo potřebný klid a hlavně zaslouženě vítězství