Soutěžní zápas (3.kolo)
PŘEČTENO : 447
4 : 4
Újezd AStřelice
Pořádná přestřelka se nám zrodila v prvním domácím zápase. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a my jsme museli bod honit až v nastaveném čase. Ze základní sestavy nám před zápasem vypadl kapitán Michal Horňák, kterého trápí problémy s kolenem, taktéž zdravotní problémy má Přema Polák. Oba byli nahrazeni Pavlem Staňou a Filipem Čápem. Na dovolené byl také Tomáš Havránek. Hned v prvních deseti minutách padlo na obou stranách po gólu. Nejdříve hosté šťastně vedli od 4. minutě po střele, která překvapila Mrkvu. Vyrovnání zařídil Urban v 10. minutě po samostatném úniku. Hrálo se v úmorném vedru a obrovském tempu. V první půli byly ještě k viděni na obou stranách přesné i nepřesné střely, ale žádná z nich skórem nepohnula. Druhý poločas jako by začal přes kopírák. Hosté hned ve 3. minutě druhé půlky vedou aby za 4 minuty vyrovnal parádní střelou Lidmila. V 55. minutě šli hosté do 10. Horáček si stihl posunout míč před bekem a ten jej trefil do břicha. Rozhodčí situaci vyhodnotil jako surovou hru a následovala červená karta. Přesilovku jsme využili rychle, Malíř si několika kroky chystal míč na střelu a ta poté zapadla přesně k tyči. Následovaly naše 2 obrovské šance, nejprve šel Malíř sám na bránu a dobře postavený gološ Střelic jej vychytal a následně se do útočného výpadu dostal Jedlička, narazil si míč s Kotoučkem a podél malého vápna servíroval střílenou přihrávku na Urban, bohužel Ivošovi nevyšel krok a jen těsně minul zcela prázdnou bránu. Kdybychom tyto 2 situaci vyhodnotili gólově, pravděpodobně by bylo po zápase, nicméně Střelice ukázaly velkou kvalitu a sílu a dokázaly góly jako přes kopírák srovnat. Jaroš i Sláma si dokázali v rozmezí 77. a 82. minuty udělat ve vápně prostor a po závarech pokaždé uklízeli míč do sítě. Na koni byly najednou Střelice a chystal se infarktový závěr se šťastným koncem pro nás. V 91. minutě Hanuš rychle rozehrál standardku, Pavel Staňa se vyhnul ofsajdové pasti, hosté absolutně na tuto situaci nereagovali a Pavel přehodil řekl bych také nereagujícího gološa Střelic, který asi neměl u tohoto gólu úplně čisté svědomí. Výsledek 4:4 po divokém průběhu, sice bereme, ale mrzí nás šance za stavu 3:2, kdy jsme mohli soupeři odskočit, v Únanově jsme také mohli odskočit a místo toho přišlo vyrovnání, dá se tedy říct, že jsme mohli mít již 6 bodů, místo toho jsou to 2 za remízy....