Přátelský zápas (3.kolo)
PŘEČTENO : 339
3 : 3
TJ KomořanyÚjezd A
Máme týden přes ostrým stratem do soutěží a ani na poslední prověrku se nesejdeme v sestavě, která by měla připomínat ideální zahajovací 11tku. Z různých důvodů chybí Polák, Hanuš, Čáp, Havránek, Urban, Horáček, Staňa. Absencí je dost a opět nám vypomáhají 3 odvážní z béčka, jinak by nás zas bylo tak akorát bez střídání. První poločas máme pevně v rukách a i přes náznaky na brejky soupeře si vytváříme obrovské množství šancí. Již v prvních 5 minutách utekl 2 Tálský, jednou přihrával, kdy Kotoučkovi před prázdnou bránou chyběl krok, podruhé střílel, skóre se neměnilo. Šance jsme si vypracovávali, Kroupa, Malíř ani další se z nadějných pozic neprosadili. I Komořany zahrozily, zejména z nějakého důvodu nám nefungující ofsajd systém chtěli potrestat 2 samostatnými úniky, no na Šplouchala si nepřišli. První gól stříli Adam Kroupa, který byl na velkém vápně u míče dřív než brankář domácích a do prázdné brány zamířil míč po jeho hlavičce. O pár minut později zvyšujeme na 2:0. Kotouček dostal moc prostoru na levé straně a prudkým centrem našel před prázdnou bránou opět Adama Kroupu a ten míč uklidil do sítě. Eda Kotouček měl na své straně dost prostoru, několikrát se ještě pokoušel o podobné centry, nicméně k dalším gólům to nevedlo. Domácí stále hrozily z rychlého přechodu, nicméně do poločasu se již skóre neměnilo. Druhou půli jsme začali vcelku dobře prvních 10 minut, během nich se Adam Kroupa hnal 2x sám na brankáře a pokaždé svoji střelou toho brankáře spíše trefil, škoda, kdyby lépe mířil, mohlo pro nás skóre růst. Místo toho děláme opět chybu v ofsajd systému a tentokrát už domácí útočník po kličce Šplouchalovi snižuje. Poté došlo k prostřídání, přišla kompletní lavička a hra se změnila a již jsme tolik nekontrolovali střed hřiště. Šancí neubývalo a k těm naším se přidali domácí, kterým se také začali kupit. Jednu využili po centru ze strany na malé vápno si v klidu domácí útočník zakončuje a o pár minut později opět po centru na malé vápna znamená náš nedůraz vedení domácích. Konečnou remízu po centru Kroupy a tlaku Malíře trefuje domácí obránce do své sítě.