Soutěžní zápas (8.kolo)
PŘEČTENO : 283
3 : 2
Újezd AŠatov
Ve 4. domácím zápase sezóny jsme se konečně radovali za 3 body, vyšlápli jsme si na tabulkového lídra soutěže Šatov. Před zápasem jsme jako vždy počítali ztráty - Nováček dovolená, Havránek hody na vyškovsku. Do brány se tak postavil hráč z pole Standa Polouček, na stopera se zatáhl Hanuš. Začátek nám vyšel, dostali jsme se do vedení po standardce, kdy se k odraženému míči na malém vápně dostal Staňa a dopravil míč do sítě. Utkání bylo vyrovnané a důrazné, hosté mohli vyrovnat po nákopu za obranu, kdy hostující záložník předložil kanonýrovi Czuczovi míč před prázdnou bránu a ten ji naštěstí pro nás netrefil. Hosté do poločasu i tak vyrovnali, skvěle kopnutej roh vracel na zadní tyči před bránu hostující hráč a Štefan Czucz se tentokrát z brankové čáry nemýlil. Do konce poločasu kralovali spíše defenzívy a hostující Bártl se prezentoval 3 nebezpečnými trestňáky z hranice vápna. Do druhé poločasu jsme vstoupil ještě lépe než do prvního, rychle jsme měli k dispozici standartku a v náběhu zavíral na zadní tyči Adam Kroupa, kterému balon spadl na hlavu přesně do běhu a ten jej tak v pohodě usměrnil přímo k tyči. Po našem vedení následovala pasáž, kdy jsme byli lepší, měli jsme dost nadějných brejkových šancí, ale finálka nám vůbec nevycházela, v tu dobu, kdybychom dali 3. gól, určitě bysme zlomili odpor Šatova. No hosté se nadechli k velkému tlaku, vytvořili si 3 obrovské šance, kdy se jim 1x podařilo překopnout z malého vápna ubytovnu za bránou a v poslední šanci to velmi smrdělo penaltou. v 83. minutě se již radovali, kdy Standa v brance bohužel zaspal a hostující hráč byl u míče dřív a přehodil jej. Naštěstí jsme se z toho rychle oklepali, konečně jedna finální přihrávka, kterou si na hranici vápna přebíral Adam Tálský a přišla kosa zezadu. Sice bez karty, ale slušně připravená pozice na přímák. Ten si vzal Martin Hanuš a pěkným trestňákem nám zařídil výhru 3:2. Hosté se již n akonci i kvůli své nedisciplinovanosti a zbytečným faulům k ničemu nedostali. Pro náš důležité 3 body, které nás posunuli v tabulce trošku výše na místa, kde se chceme pohybovat.