Soutěžní zápas (26.kolo)
PŘEČTENO : 25804
3 : 0
Újezd AVišňové
V zápase ve kterém už o nic nešlo si naši fotbal vyloženě užívali. Od začátku jsem byli lepší a hosty jsme jednoznačně přehrávali. Dařilo se nám vytvářet šance, po rohovém kopu vrátil hlavou jeden z našich míč před branku, kde se perfektně zorientoval Martin Polášek a elegantně zavěsil pod břevno 1:0. Do půlky jsme zápas kontrolovali.

V druhém poločase jsme navazali na dobrou hru z první půle. Hosté se do šancí dostávali jen výjmečně a když, tak byl vzadu jasný jistota golman Maštalíř. A byl to právě on, který založil další gólovou akci, když přes celé hřiště vyslal do šance aktivního Horáčka M. a ten se zachoval takřka premiérligově, když jedním dotykem si míč poslal do běhu a druhým už pálil tři metry před vápnem přesnou exkluzivní nechytatelnou střelu těsně pod šibenici, která odrazem odtyče si ještě pohopsala po čáře a nakonec zapadla do branky. Krásná akce a možná gól sezóny. Po vystřídání se dostal do hry Jan Uma, který se dokázal v závěru také prosadit a pečetil tak výhru 3:0.