Soutěžní zápas (6.kolo)
PŘEČTENO : 19861
0 : 1
Újezd AHustopeče
Parádní počasí a litry burčáku přilákalo davy příznivců klubu i chllazených nápojů. O velký rozruch se postaral rozhodčí už v páte minutě, když neuznal domácím vstřelený gól. Tento verdikt ležel některým fanouškům ještě dlouho na mysli a dávali tak své emoce plně na jevo a to zvláště po dalších prazvláštních rohodnutích. Hosté se mohli také prosadit po některých nepřesnostech v naší obrané hře.

Poločas nakonec vyzněl 0:0. Na druhou půli naši vytřídali, do hry šel Polášek Martin za Poláška Radka, kterému úporné vedro činilo zdravotní potíže. Obě mužstva se nadále střelecky trápila. Ve chvílích kdy se paradoxně zdálo, že máme mírně navrch se hosté dostali do velkých šancí. Vše začalo zbytečným faulem levého beka, když místo aby nechal balón doputovat do autu v náš prospěch pokusil se zlikvidovat dobíhajícího hráče hostů. Z následné standartky dosté na střelili tyčku a jen zázrakem neskórovali. Bohužel rohový kop, který následoval se snesl přímo na zadní tyč a hosté tak v 84 minutě vedli 0:1. Nasledné rododendro, kterým se naši snažili zvrátit nepříznivý vývoj už své ovoce nepřineslo a tak jsme doma podlehli těsně 0:1.