Soutěžní zápas (11.kolo)
PŘEČTENO : 1536
1 : 3
RajhradiceÚjezd B
V neděli zajížděla naše benfika bojovat do Rajhradic. Od začátku zápasu byla hra celkem vyrovnaná a přinesla spíše boj než pěkný fotbal. Největší šanci prvního poločasu jsme si vypracovali ve 25min,kdy Filip Čáp obešel dva hráče a krásnou střelou zpoza vápna trefil pouze spojnici. Ve 30min. se zranil Klapal a musel nuceně střídat. Ve hře ho nahradil Houra. Žádné další šance se v závěru poločasu už nekonaly a do kabin jsme odcházeli za nerozhodného stavu 0:0. O přestávce pronesl Papen pár slov a hráči si vzali jeho rady zdá se k srdci. V 55min. po pěkném centru Zapletala se prosadil Houra a otevřel skóre 0:1.Chvíli po rozehrání naskočil do hry Florián J. nahrazující Kašparovského. Za 10minut zvyšoval Čáp na rozdíl dvou branek 0:2. Po poradě s realizačním týmem vytáhl trenér eso z rukávu. Na hřiště v 78min za střídajícího Čápa poslal svátečního hráče Šenkýře Květoslava. Ten dostal po dvou minutách na hřišti perfektně načasovanou přihrávku od Floriána J. a řítil se i se svými kily od půlky sám na golmana,kterého si zkušeně položil na zem a rychlou kličkou alá „Messi“ už na 0:3. Sám nevěřil jak se mu to povedlo a padl do kolen. Dav újezdských fanoušků v tu chvíli šílel. Soupeři se však v 85min. povedlo snížit,když se míč po Ryvolově nešťastném odkopu odrazil od domácího útočníka do naší branky. V závěru zápasu mohl Šenkýř skóre ještě navýšit ale byl ve vápně faulován. Nařízenou penaltu však Tumanyan neproměnil. I tak jsme byli s výsledkem spokojeni a domů si odváželi 3 body. Trenéři: Máca Zdeněk,Petlák Martin,Poulík Marek