Soutěžní zápas (21.kolo)
PŘEČTENO : 27208
4 : 2
Újezd AVeselí nad Moravou
Do zápasu s Veselím jsme vstupovali s nožem na krku, porážka už by nás nejpíše definitivně připoutala k sestupu. Soupeř budil respekt, z posledních 4 zápasů dal více gólů než mi za celou sezónu, o to více jsme chtěli bojovat. Musíme příznat, že po 3 zápasech, po kterých jsme soupeře přehrávali to byli právě hosté, kteří hned od začátku zápasu lépe kombinovali. Nováček v brance se nenudil hned od úvodního hvizdu. My jsme udeřili zhruba ve 20 minutě, šli jsme dopředu a centr na malý vápno si soupeř neštastně srazil do brány, byl to úder po tom, co jsme přežili tlak soupeře. To nám trochu pomohlo a osmělili jsme se. Ve 30. minutě sme se opět dostali k brance soupeře, Semmler vybojoval míč, potáhnul jej a na malým vápně míč do sítě doklouzal i s Kalvodem Petrem. Hosté poté hrozili hlavně s kombinace, kterou nutno říci měli bravůrní, hráli šikovně, nic nenakopávali, vše hráli po zemi od zadu. Nás naštěstí podržel Nováček a tak do kabin se šlo za stavu 2:0. Hned po návratu z kabin hosté snížili, hosté rychle zakombinovali a z centru se přesně trefil Janík. 2:1. Naštěstí nás to nepoložilo a začli sme hrát na brejky. Jeden z nich málem využil Mikojan, hnal se na gólmana ale ten výborně zasáhl, proti byl i po dorážce Filipa Mácy. Během druhé půle jsme prostřídali, což pomohlo naši hře na brejky. Po jednom z nich šel sám na gološa Semmler, jeho pokus o lob mu nevyšel, míč si ukopl levou, ale gološa to zmátlo a tak jej oběhl a upravil na 3:1. Hosté nás poté přikovali na naši půlku a dále hrozili, jedna střela za druhou, ale pozorný Nováček buď nemusel zasahovat nebo si vždy poradil. Další brejk jsme dokázali využít, Filip Máca dostal dlouhý balon, zatáhl jej do šestnáctky, kde našel Tumanyana a ten zvýšil na 4:1. Poté už hru ovládaly nepřesnosti a hosté se dostali jen ke konečnému snížení. Po příhrávce zakončoval zcela volný Pollák přesně k tyči. Konečné skóre tedy 4:2 a o záchranu se ještě porvem!!