Soutěžní zápas (6.kolo)
PŘEČTENO : 1776
1 : 2
OslavanyÚjezd A
K dalšímu soutěžnímu utkání jsme zajížděli na půdu Oslavan. Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně. Domácí s námi dokázali držet krok zhruba 20 minut. Za oněch 20 minut jsme si dokázali vytvořit některé šance, nicméně žádna se neujala, domácí se k ničemu vážnějšímu nedostali a pár ran směřovalo úplně mimo branku. Ve 25. minutě jsme se ujali vedení, Fraj nahrál do vápna Chalupovi, ten si položil i gólmana a do prádzné brnaky neměl problém dopravit míč. Za dalších 5 minut jsme se radovali podruhé, ale Mikojan, jak sám uznal, dopravil míč do sítě rukou. Měli jsme několik dalších nebezpečných situáci, ale vždy tam chyběla ta finální přihrávka. Do kabin se šlo za stavu 0:1. Náš nástup do druhé půle byl ještě horší než do první, naštěstí nemohoucnost soupeře zapříčinila, že z první akce druhé půle soupeř nevyrovnal. Po přešlém tlaku domácích jsme konečně začali kontrolovat hru a domácí se vzadu nestačili ohánět. Dobrý zápas Odehnal Mikojan, několikrát utekl domácím, ale žádnou jeho pobídku nedokázal újezdský hráč dopravit do sítě. Velkou šanci měl Bělohlávek, ale tváří v tvář brankáři střílel mimo. Domácí srovnali po standartní situaci, míč se několikrát odratil od našich hlav k hráči Oslavan na vápně a ten nekompromisní ranou vyrovnal. 1:1. Z inkasovaného gólu jsme se rychle otřepali a po rohovém kopu Semmler hlavou opět strhl vedení na naší stranu. Z další akce jsme málem navýšila vedení, Kašparovský se na rohu velkého vápna uvolnil a jeho střelu zastavilo až břevno. V další akci se ocitl Mlateček, po narážečce s Chalupou se řítil z boku do vápna, ale jeho střela mířila daleko za oválnou dráhu stadionu. Zbytek zápasu jsme už kontrolovali a jen naše nemohoucnost v zakončení způsobila, že skóre zůstalo jen 2:1....