Soutěžní zápas (19.kolo)
PŘEČTENO : 1316
2 : 2
ŠatovÚjezd A
První poločas zápasu byl v režii domácích, neskutečně nás podržel Nováček, postupně vychytal 4 tutovky domácích a byl krátký pouze na gólovou trefu domácího kanorýra. My jsme první poločas neodehráli dobře, byly jsme často pozdě u hráčů a domácí díky tomu dobře kombinovali od stoperů postupně až do útočné fáze. Do druhého poločasu jsme nastoupili o poznání aktivněji a kombinační hrou jsme se dostávali více do hry a domácí se museli uchýlit ke hře na brejky. Vyrovnání pro nás přišlo v 54. minutě. Adam Fila postupně od postranní čáry přešel přes 3 protihráče a na penaltě našel osamocenného Martina Kalvoda, jenž do poloodkryté branky srovnal. Dále jsme soupře tlačili, domácím postupně docházeli síly a začali kupit celkem dost kiksů v rozehrávce. Z ojedinělého rohu domácí šli do vedení. Domácí záločník hlavičkou přímo mezi Nováčka a Kamenického, který stál u tyče. Nás to ovšem nepoložilo, dále jsme hráli velmi aktivně. Hodně práce odvedl ve středu pole Fraj, jehož rychlost dělala domácím středopolářům problémy. Na 2:2 vyrovnával po rohu Martina Kalvody náš kapitán Jiří Chlubný, nikým neatakován si naskočil na malém vápně na centrovaný míč a bezproblému zavěsil. Před závěrem utkání jsme mohli jít ještě 2x do vedení. Pavel Staňa postupoval z boku na gološa a ten jej vychytal a v 90. minutě Adam Fila opět s lehkostí obešel beky a Kalvodovi přihrával do obdobné pozice jako před vyrovnávacím gólem, ale dostřely mu skočili 2 domácí obránci a dokázali ji zblokovat. Suma sumárum zasloužená remíza. Za 1. půlku by si výhru zasloužili domácí za 2. my. Zajímavostí byla naše velmi mladá soupiska, ve které se nacházelo pouze 5 hráčů starších 20 letech okořeněné debutem 15ti letého Davida Lísky.