Soutěžní zápas (4.kolo)
PŘEČTENO : 32768
2 : 0
Újezd BŽidlochovice
10.9. Odehrál Újezdský B tým domácí zápas proti Židlochovicím. Krásné počasí přilákalo velký počet fanoušků, které potěšila hned první vážnější akce v prvním poločase, která připomínala scénku z rychle a zběsile. Míč se dostal k lídrovi týmu Tomáši Mácovi který si obešel snad všechny obránce a nahrál do odkryté svatyně dravému záložníkovi Marku Šenkýři(Peter James Crouch), který rozvlnil sít svoji první ligovou brankou v této sezoně. V První půli už se moc vážného nestalo, výsledek se tedy do hvizdu neměnil a domácí si nesli do kabin náskok v podobě jednobrankového vedení.V kabině domácích ale moc veselo nebylo protože všichni víme, že v 2 poločase již nemáme z čeho brát protože tréninku moc nedáváme. Proto stav 1:0 není zrovna moc a tak se motivační řeči chopili ti nejstarší aby povzbudili tým který nadevše milují. Do druhého poločasu již nenastoupil Martin Petlák kterému se nedařilo. Asi byl zaskočen tím, že šel od začátku a tak požádal trenéra ať jej vystřídá a prchnul do sprchy.Na hřiště se šlo s dobrou náladou a motivační řeč nejspíše přinesla ovoce, tým byl jak vyměněný . Hodně šlo vidět především duo středních záložníků již zmiňovaného Tomáše Maci a Jiřího Hudce. Stav se dlouho neměnil , ale zničeho nic Marek Šenkýř opět unikl po pravé straně a dlouhou přízemní přihrávkou na druhou stranu hřiště vyzval ke skórování rozběhlého obránce Jakuba Kravčíka, který se trefil k překvapení všech diváku do prázdné branky a vstřelil nejspíše první branku Ujezdské B kariéry, protože radost to byla opravdu veliká. Ve zbytku zápasu už moc akcí za zmínku nestálo až na jedinou, když ke konci druhé půle unikl díky přihrávce Jiřího Hudce do brejku jeden na jednoho Marcel Krejčí. Vydal opravdu životní sprint, unikl všem obráncům a za podpory diváků běžel vstříc osudu. Gólman byl ale pozorný a obstřel Marcela chytil. Samozřejmě musíme pochválit také obrané řady v čele s gólmanem Kozlem, kteří udrželi čisté konto. Stav se tedy už nezměnil a 3 body do tabulky si připsal SK Újezd u Brna B, který zatím na domácím hřišti zůstal neporažen. Autor článku: Květoš Šenkýř