SK Újezd u Brna - oddíl kopanéNejste přihlášen(a): Přihlásit se
WEB ODKAZY FOTBAL
jihomoravskyfotbal.cz
vysledky.com
eurofotbal.cz
jmfotbal.cz
fotbal.idnes.cz
www.fotbal.cz
efotbal.cz
livescore.com
fotbalzive.ct24.cz
POSL. FOTKY: 29.07.2017
90 let fotbalu v Újezdě (1267x)
STŘELCI B-tým
1. Daniels James Sherlock 7
2. Marek Šenkýř 4
3. Marek Novotný 3
4. David Líska 3
5. Zdenek Máca 2
6. Ivan Rigler 2
7. Filip Houra 2
8. David Staňa 1
9. Vít Hlavoň 1
10. Jakub Florián 1
11. Vojtěch Blaho 1
12. Pavel Staňa 1
13. Filip Čáp 1
14. Dušan Tošič 1
15. Jiri Hudec 1
ODKAZY TÝMY
4185SK Žatčany
4020SK Újezd u Brna
3239SK Křenovice
2801Čechie Zastávka
2611SK Tuřany
2580TJ Tatran Kohoutovice
2563FC Slovan Brno
2556FC Pálava Mikulov
2555TJ Šaratice
2504SK Šlapanice
2420RAFK Rajhrad
2375FC Veselí nad Moravou
2364SK Měnín
2296FC Ivančice
2235Sokol Babice nad Svitavou
2178TJ AGRO Milotice
2131SK MOGUL Vacenovice
2127MFK Modřice
2126TJ Ochoz u Brna
2099TJ Sokol Podolí u Brna
2046FC Hustopeče
1929SK Žarošice
1906ASA ES Únanov
1878FK Ořechov
1831FC Sokol Lovčice
1820FC Židlochovice
1815SK Blučina
1805TJ Sokol Otnice
1787SK Vojkovice
1740Sokol Troubsko
1720FK Hrušovany u Brna
1712Družstevník Starý Poddvorov
1708SK Moutnice
1682Sokol Hroznová Lhota
1681SK Slatina
1680FC Svratka Brno
1666TJ Tatran Starý Lískovec
1652FC Rosice
1638SK Dolní Kounice
1635Sokol Žabčice
1634FC CVM Mokrá-Horákov
1634 Blažovice
1609Sokol Těšany
1599FC Čebín
1560SK Prace
1499Lokomotiva Horní Heršpice
1457Sokol Kněždub
1457 MCV Brno
1448TJ Sokol Novosedly
1428 Rajhradice
1421TJ Sokol Kobylnice
1405FK Sokol Japo Střelice
1399SK Moravská Slavia Brno
1384FC Nordic Brno
1380FK SAZ Blatnice
1338SK Bošovice
1319TJ Viktoria Želešice
1225FK Znojmo IE
1041FC Dosta Bystrc-Kníničky
1001 Jevišovice
957TJ Sokol Pohořelice
957TJ Sokol Přímětice
900TJ Družstevník Nikolčice
880TJ Tatran Bohunice
871FC Moravský Krumlov
848TJ Sokol Tasovice
834TJ Sokol Hevlín
821FC Sparta Brno
801FC Miroslav
730FC Medlánky
728 ČAFC Židenice
663FC Boskovice
620FKM Kahan
617OFS Břeclav
533FC Kuřim
476FK Hodonín
462TJ Sokol Velké Němčice
385SK Jundrov
SK Újezd u Brna

Propagujte i svojí stránku


Vít Hlavoň (Mech (Vitamínek))
Tým: B-tým
Post: LZ

Popis:
Zápasy : 28

Góly :     6
SezónaA-tým (utkání / branky) B-týmDorost
2018/2019 0 | 13 | 1 0 |
2017/2018 4 | 0 11 | 5 0 |
SezónaŽáci st. (utkání / branky) Žáci ml.Přípravka
2018/2019 0 | 0 | 0 |
2017/2018 0 | 0 | 0 |
DATUMPOSLEDNÍ ODEHRANÉ ZAPASY
Soutěžní24.03.2019Blažovice5 : 2Újezd B63'
Přátelský10.02.2019Újezd A3 : 3Horní Heršpice90'
Soutěžní04.11.2018Moutnice1 : 4Újezd B90'
Soutěžní28.10.2018Ořechov5 : 2Újezd B90'
Soutěžní20.10.2018Újezd B3 : 1Židlochovice90'
Soutěžní06.10.2018Újezd B4 : 0Pozořice69'
Soutěžní30.09.2018Rajhradice5 : 5Újezd B90'
Soutěžní22.09.2018Újezd B1 : 5Hrušovany u Brna90'
Soutěžní16.09.2018Blučina0 : 1Újezd B81'
Soutěžní08.09.2018Újezd B1 : 4Kobylnice75'
Soutěžní02.09.2018Těšany2 : 1Újezd B68'
Soutěžní25.08.2018Újezd B4 : 0Opatovice75'
Soutěžní19.08.2018Měnín7 : 1Újezd B55'
Soutěžní11.08.2018Újezd B2 : 2Blažovice80'
Soutěžní27.05.2018Újezd A1 : 5Kohoutovice3'
Soutěžní10.06.2018Újezd A0 : 0Jundrov90'
Soutěžní20.05.2018Měnín5 : 0Újezd B90'
Soutěžní13.05.2018Pozořice6 : 1Újezd B90'
Soutěžní06.05.2018Újezd A1 : 1Zbraslav11'
Soutěžní29.04.2018Kobylnice2 : 1Újezd B75'
Soutěžní21.04.2018Újezd B4 : 1Moutnice90'
Soutěžní15.04.2018Opatovice4 : 5Újezd B90'
Soutěžní29.10.2017Újezd A3 : 0Blížkovice4'
Soutěžní22.10.2017Podolí u Brna7 : 1Újezd B90'
Soutěžní14.10.2017Blažovice3 : 1Újezd B65'
Soutěžní07.10.2017Újezd B2 : 5Babice nad Svitavou38'
Soutěžní09.09.2017Újezd B3 : 1Kobylnice90'
Soutěžní02.09.2017Moutnice1 : 0Újezd B90'
Soutěžní26.08.2017Újezd B2 : 0Opatovice68'
SK Újezd u Brna | Copyright 2012 Pavel Petlák