SK Újezd u Brna     oddíl kopané
27.09.2023 PŘEČTENO : 392
A-tým

Áčko zajíždí do Višňové

K 8. zápasu letošní sezóny zajíždí áčko v neděli 1.10. na půdu soupeře Višňové, které je známo z filmové trilogie Bobule a zejména název Adámkovo Vinařství je snad všem velice známé a ve fotbalovém prostředí našeho soupeře to platí dvojnásob, jelikož ústřední postavy tohoto vinařství se pohybují také v týmu našeho soupeře.  Jméno Adámek - Adámkova se totiž v kruzích našeho soupeře vyskytuje hned 17x

Dojde k šestému vzájemnému souboji, ve kterém si mírně lepší bilanci držíme my. 3 výhry pro nás a 2 výhry pro Višňové.
Po 7 kolech nám patří 5 příčka se ziskem 12 bodů, Višňové se nachází na 10. místě se ziskem 7 bodů za 2 výhry, remízu a zaknihovali 4 porážky.

V minulém kole jsme doma porazili vedoucí Tatran Šatov, bližší info je v reportu z utkání.

Višňové hrálo v Příměticích, kde prohrálo 1:5, navíc se téměř celý zápas bránilo bez 2 vyloučených hráčů. V rozmezí 5 minut ve 25. minutě a 30 minutě obdrželo 2 červené karty. Bratrského dua Adámek Dominik a Adámek Jakub se tak vzájemný zápas nebude týkat a zejména absence Jakuba Adámka může být pro Višňové citelná. Je to klíčový hráč a nejlepší střelec týmu.  Přímětice vyhrály poločas 4:0 a po půlce již 5:0, čestný úspěch zaznamenal Marek Novák, který uzavřel skóre.

V letošní sezóně se nám venku daří, ze 3 zápasů máme 2 výhry a 1 remízu, mohli bychom tedy potvrdit dobrou formu a i když bude domácím chybět vykartované duo, očekáváme velmi těžký zápas, ke kterému musíme nastoupit od začátku plně koncentrovaní. Dobrá zpráva je, že se po dovolené vrací brankářská opora Marcel Nováček, hodové povinnosti také skončily Tomáši Havránkovi a do pole se z brány navrátí  Standa Polouček
Utkání se také účastní trenér Janek Krejčí, který si zkušeně nechal v rakouské lize dát červenou kartu, aby mu tento match neutekl.